Krása a módaNehty

Oranžové gelové nehty: pro koho se hodí a jaký odstín vybrat

Oranžové gelové nehty: pro koho se hodí a jaký odstín vybrat

Oranžová barva určitě nepatří mezi ty nejuniverzálnější odstíny, které si můžete na nehty vybrat. Na druhou stranu je právě díky tomu originální. S oranžovou manikúrou budete mezi všemi těmi nude a červenými odstíny vynikat. Tak proč do ní nejít?

Pro koho se oranžové nehty hodí

Oranžová barva není na rozdíl od jiných nijak univerzální, a je proto na místě zvážit, jestli bude právě pro vás vhodná. Nejvíce sluší podzimním barevným typům. Jak poznáte, že právě vy jste podzimní barevný typ? Snadno.

Ve vašem šatníků převažují zemité tóny, máte hnědé či zelené oči a vaše vlasy mají nejčastěji hnědou barvu v různých odstínech s teplým podtónem. Ani v zimě navíc nejste nijak bledí, přestože toto tvrzení neplatí u jedinců se zrzavými vlasy.

Jaký odstín vybrat

Oranžová není pouze jeden odstín. Ba právě naopak! Na trhu najdete neskutečně širokou paletu oranžových odstínů a některé z nich jsou skutečně překrásné.

Gelové nehty oranžové vytvoříte například pomocí odstínu Glliter Neon Orange od značky NANI Nails, Neon Orange od x-nails nebo One Step gel lak od Nailee. Všechny tyto laky jsou velni výrazné a budou na vašich nehtech skutečně zářit.

Pokud patříte k jiným barevným typům a na sytou oranžovou si netroufáte, sáhněte například po odstínu Creme Brulée od značky le mini macaron. Je jemný, broskvový a hodí se výborně i pro letní typy.

Nebo se obraťte na svou nehtařku. Jistě nějaký ten oranžový odstín ve své nabídce mít bude.

Kdy je čas mna gelové nehty oranžové?

Na podzim! Oranžová je jedna z hlavních barev, které se pojí s podzimem. Oranžové jsou listy na stromech, a především pak dýně, které se objevují na všech halloweenských dekoracích.