Krása a módaVlasy

Francouzské účesy: 4 nejoblíbenější účesy roku 2024

Francouzské účesy: 4 nejoblíbenější účesy roku 2024

Francouzské účesy jsou považovány za elegantní a sofistikované. V minulosti byly populární mezi francouzskými šlechtici a aristokraty, dnes jsou však oblíbené po celém světě. Tyto účesy zdůrazní krásu a jedinečnost vašich vlasů. Pokud hledáte nový způsob, jak si upravit vlasy, zvažte francouzský účes!

Klasický francouzský drdol

Jeden z nejpopulárnějších francouzských účesů je klasický francouzský drdol. Tento účes je jednoduchý, přesto elegantní a ideální pro každou příležitost. Pro tento účes stačí smotat vlasy do drdolu nízko na zátylku, a upevnit ho sponkami.

Vlny a kadeře

Dalším oblíbeným francouzským účesem jsou vlny. Tento účes je ideální pro každou příležitost, od každodenního nošení po formální akce. Vlasy stačí natočit kulmou a poté rozpustit pro přirozeně vypadající účes. Tento styl je ideální pro všechny délky vlasů.

Francouzský cop

Francouzský cop je dalším populárním francouzským účesem. Tento styl vyhovuje všem délkám vlasů a můžete jej nosit v mnoha různých variacích. Pro tento účes stačí vlasy oddělit pěšinkou a začít s francouzskými copy u kořene vlasů a postupně pokračovat k zátylku.

Poloviční cop

Poloviční cop je další elegantní a jednoduchý francouzský účes. Tento styl je ideální pro všechny délky vlasů a je dokonalý pro každou příležitost. Sstačí vlasy oddělit na straně a vytvořit francouzský cop pouze s horní polovinou vlasů. Dolní část vlasů nechte volně rozpuštěnou.

Tipy na další francouzské účesy:

  • Rybí cop
  • Ofina
  • Francouzské mikádo

Na závěr lze říci, že francouzské účesy jsou skvělou volbou pro každou příležitost. Tyto účesy jsou elegantní, sofistikované a vhodné pro všechny délky vlasů. Pokud chcete vyzkoušet něco nového a dodat svému vzhledu nějakou tu francouzskou eleganci, pak je pro vás francouzský účes správná volba!