Horoskopy

Fanatická znamení zvěrokruhu: od těchto 4 klid nečekejte

Fanatická znamení zvěrokruhu: od těchto 4 klid nečekejte

Fanatismus, stav kdy se vášeň změní v nezdravou posedlost. Racionální myšlení jde bokem a nastoupí přesvědčení o jedné jediné pravdě.

Snad každý má vášeň nebo nadšení pro něco, co ho dělá šťastným. Problém nastane, když přeroste v nežádoucí posedlost. I takovou vlastnost jako je tendence k fanatismu ovlivňuje naše datum narození. Která jsou fanatická znamení zvěrokruhu? 

  • Beran
  • Lev
  • Panna
  • Štír

Beran

21. 3. až 20. 4.

Berani jsou posedlí úspěchem a uznáním. Chtějí být vždy první a nejlepší v čemkoliv a jsou ochotní tomu obětovat veškerou sílu i čas. Ženou se za vidinou úspěchu a neohlíží se na svoje okolí. Mají sklony k zacyklení se až do takové míry, že postupem času vidí jen svoji pravdu. A té klidně zasvětí celý svůj život. Pokud se spojí fanatismus s Beranovou výbušností, může být velmi nebezpečný. 

Lev

22. 7. až 23. 8. 

Lvi jsou fanatičtí egoisté. Vyžadují neusálý obdiv a nechávají se jím také strhnou v oblasti pracovního života. Lvi jsou rození vůdci. Pokud pracují na vysokých manažerských nebo vedoucích postech, svoji moc využívají až fanaticky vůči svým podřízeným, kteří si je dovolí zkrtizovat. 

Panna

23. 8. až 22. 9.

Fanatický workoholik a milovník pořádku. Tato dvě označení definují znamení Panny asi nejlépe. Panny jsou pedanti ve všech oblastech jejich života. Už tenhle fakt jim zajišťuje obsazení první příčky mezi fanatickými znameními. Práce je pro ně vším. A tato posedlost je často dovede až k úplnému vyhoření. 

Štír

23. 10. až 22. 11. 

Štíří jsou fanatičtí zejména v milostných záležitostech. Pokud k někomu vzplanou, stává se jejich touha po dotyčném až chorobnou. Stejně tak se neštítí pomsty, pokud jste si dovolili je odmítnout nebo jim ublížit. Jejich silná až fanatická nenávist, je bude pohánět velmi dlouho, dokud vám vše neoplatí.