Horoskopy

Nafoukaná znamení zvěrokruhu: tohle jsou 4 největší povýšenci

Nafoukaná znamení zvěrokruhu: tohle jsou 4 největší povýšenci

Zdravé sebevědomí je skvělá věc. Někdo ho má však vysoko až na půdu a působí jednoduše nafoukaně. Zkrátka nic se nemá přehánět. Sebestředné nafoukance najdeme i mezi znameními zvěrokruhu. Která tři znamení jsou ta nejnafoukanějších?

  • Beran
  • Býk
  • Panna
  • Vodnář

Beran 

31. 3. až 20. 4. 

Zrozenci tohoto znamení o sobě vědí, že jsou ti nejlepší. Také na tom tvrdě pracují. Berani umí upoutat a přímo hýří nápady. Za každou cenu však chtějí být nejlepší. Na druhé působí arogantně a nafoukaně, protože si jsou vědomi svých předností. Mají sklony k egoismu a raději upřednostňují sebe před ostatními. Sebevědomí jim rozhodně nechybí. 

Býk

20. 4. až 21. 5. 

Býk je synonymum pro odhodlání. Jde si za svým stůj, co stůj. Dělají jen to, co sami chtějí a často mají pocit, že si zaslouží zkrátka víc než ostatní. Na venek nepochybují o svých schopnostech a znalostech, i když uvnitř někdy pociťují pochybnosti. Jsou silně orientovaní na materiální stránku věci. Rádi se obklopují luxusem. Podle toho si také patřičně vybírají přátele, se kterými udržují kontakty. 

Panna

23. 8. až 23. 9. 

Tito jedinci se tváří velmi vyrovnaně, jsou však značně komplikovaní v mnoha oblastech života. Chtějí, aby se jim ostatní podřídili a bezmezně respektovali. Okolí je tak považuje za namyšlené. Panny jsou navíc popudlivé skrze každou maličkost. Nesnesou žádnou kritiku, jelikož kritizování považují pouze za své výsadní právo.

Vodnář

21. 1. až 20. 2. 

Vodnáři jsou svobodomyslní jedinci, kteří na svět nahlíží trošku odlišně než ostatní. Věří v sebe sama a ve své schopnosti, aniž by je zajímal názor okolí. Tento přístup jim však v běžném životě způsobuje spíše potíže, protože působí zbytečně nadutě. Tato zdánlivá nedostupnost je u nich chápána negativně. Vodnáři působí totiž nedotknutelně až nafoukaně a druzí se jich kvůli tomu zbytečně straní.