Horoskopy

Váhavá znamení zvěrokruhu: tito 4 mají problém s rozhodováním

Váhavá znamení zvěrokruhu: tito 4 mají problém s rozhodováním

Někdo má ve svých rozhodnutích okamžitě jasno. Jinému trvá o něco déle, nežli se konečně k něčemu rozhoupe. Patříte mezi váhavá znamení zvěrokruhu, nebo svá rozhodnutí střílíte jedno za druhým?

4 nejvíce váhavá znamení zvěrokruhu

Ne všichni hned mají jasno v tom, co chtějí. Jsou mezi námi tací, kteří svá rozhodnutí delší dobu promýšlí, dávají si vedle sebe pro a proti, zvažují a analyzují případné následky. Tohle jsou za nás nejvíce váhavá znamení zvěrokruhu:

  • Váhy
  • Štír
  • Blíženci
  • Ryby

Váhy

Nikoho asi příliš nepřekvapí, že na samotné špičce našeho seznamu kraluje znamení Vah. Však tohle znamení má váhavost a nerozhodnost přímo ve svém názvu. Zrozenci Vah skutečně dlouho přemýšlí nad svými kroky. Dlouze se zamýšlí nad tím, jakým směrem se vydat. Jsou schopni strávit i hodiny rozhodováním a kladením si pro a proti.

Štír

Štíři nejsou jen temné znamení, patří také mezi váhavá znamení zvěrokruhu, protože i tito lidé mají často problém se k něčemu odhodlat. Kdo se narodil ve znamení Štíra, ten často od druhých lidí okolo sebe potřebuje tzv. pošťouchnutí k nějakému rozhodnutí. Také se jim často stává, že když už se pro něho rozhodnou, poté své rozhodnutí zpochybňují.

Blíženci

Ano, také Blíženci se řadí mezi váhavá znamení zvěrokruhu, i když na své okolí často působí dojmem, že jdou do všeho po hlavě a nemají potřebu si cokoli nějak dlouho promýšlet. Opak je ale pravdou, tito lidé často nevědí, co vlastně chtějí. Je to u nich způsobeno rozdvojením osobnosti, protože každý Blíženec si v sobě nese minimálně dvě různé osoby a ty se mezi sebou často „perou“.

Ryby

Jako poslední zmíníme citlivé a věčně zasněné znamení Ryb. Tito lidé, jak je o nich ostatně velmi dobře známo, žijí ve svém vlastním světě. Z reality velmi často unikají do svého snového světa, což je důvod, proč se řadí mezi váhavá znamení zvěrokruhu. Kolikrát totiž mají problém rozpoznat, co je realita a co je jejich vysněný svět.