Horoskopy

Emoce podle znamení: žebříček TOP 5 nejemotivnějších znamení

Emoce podle znamení: žebříček TOP 5 nejemotivnějších znamení

Emoce navenek někteří z nás projeví více, někteří méně. Vliv na projevování emocí může mít kromě vlivů okolí také znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Toto je přehled nejvíce emotivních znamení zvěrokruhu.

Rak (21. června – 22. července)

Žebříček nejvíce emotivních znamení nemůže vést nikdo jiný než raci, kteří jsou projevováním svých emocí proslulí. Kromě toho, že raci projevují svoje emoce, s lidmi, na kterých jim záleží vytváří silné emocionální pouto. Raci jsou také velmi empatičtí, což může být i velkou nevýhodou, protože negativní emoce začnou přebírat na sebe.

Ryby (19. února – 20. března)

V těsném závěsu za raky jsou v emocích ryby, které emocionálnost charakterizuje, ovšem jinak, než jak je tomu u raků. Ryby neprojevují sice tak emoce navenek, ale jejich emoce jsou hluboce prožívány v hloubi jejich duše. Díky jejich starostlivé a empatické povaze jsou velmi oblíbenými mezi kamarády.

Lev (23. července – 22. srpna)

Králové zvířat a všech lidí mají tendence být ve všem nejlepší, aby mohli být obdivováni celým světem. Jakmile se jim to nedaří, nesou to velmi těžce a upadají až do depresí. Jakmile jsou ale jejich základní životní touhy uspokojeny, jsou veselí a přátelští. Běda ale jak tomu tak není.

Beran (21. března – 19. dubna)

Berani jsou pověstní svou výbušnou povahou. Své emoce projevují bez rozmyslu a vždy tak, aby o tom, co zrovna cítí, věděli i všichni v jejich okolí. Nebojí se otevřeně říkat své názory, ale nezapomenou samozřejmě tyto názory okořenit emocemi.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři všechny špatné věci, které se jim v životě dějí, prožívají velmi hluboce emotivně. Nesnášejí povrchní konverzace a často mají problém s vyjadřováním svých názorů navenek, což je často distancuje od kolektivu. To pak vede k negativním emocím, jako jsou pocit osamělosti nebo úplné izolace.