Krása a módaMóda

Džínová bunda k šatům: jak ji nosit v roce 2024 a k čemu se hodí?

Džínová bunda k šatům: jak ji nosit v roce 2024 a k čemu se hodí?

Hodí se džínová bunda k šatům? Rozhodně ano! Džínová bunda patří mezi stálice každého dámského šatníku. Nosit se dá prakticky k čemukoli. Mnoho žen se ale bojí sladit tento stylový kousek s šaty. A to je škoda. My vás proto naučíme, jak se nosí džínová bunda k šatům. Na jaro i teplé léto tak budete připraveni s předstihem!

Džínová bunda k šatům: jak vytvořit dokonalý outfit?

Ve vaší skříni se schovává jak džínová bunda, tak několik šatů. Dohromady jste je ale nikdy neměli na sobě. Proč? Džínový bunda k šatům dokonale sedí. Možná jen nevíte, jak je společně sladit, jaké zvolit doplňky nebo jaké vybrat boty. A s tím vám pomůžeme.

Džínová bunda a bílé šaty

Neexistuje jemnější kombinace, nežli džínová bunda a bílé šaty. V tomto looku můžete vyrazit na oslavu narozenin i rande ve dvou. Kombinace bílé a džínové vypadá báječně, vytváří velmi zajímavý kontrast. A jaké doplňky nezapomenout?

  • kabelka
  • černý pásek

Džínová bunda a černé šaty

Dokonalý protipól toho, co jsme zmínili výše. I černé šaty k džínové bundě dokonale ladí. Pokud raději nosíte havraní odstín, pak je tahle dvojice pro vás jako stvořená. I zde nezapomeňte na doplňky. Nebojte se obout černé tenisky, vzít si černou kabelku a do vlasů třeba černý šátek.

Džínová bunda a květinové šaty

Hodí se džínová bunda k šatům plných květin? Za nás tedy určitě ano! Je to romantická kombinace pro ty z vás, kdo máte rádi něžný a jemný styl. A je jedno, jestli si obléknete květinové maxišaty sahající až k zemi, nebo zvolíte krátké šatičky těsně ke kolenům.

Džínová bunda a zelené šaty

Pokud se nebojíte výrazných kombinací, oblékněte si pod džínovou bundu zelené šaty. Na léto, ke kterému se tyhle šťavnaté barvičky hodí, je to perfektní look, se kterým zaručeně nezaniknete v davu. Nezapomeňte svůj outfit sladit s kabelkou a třeba i kloboukem, který ochrání před hřejivými paprsky sluníčka.