Krása a módaVlasy

Dva drdoly: Nejmodernější účesy pro rok 2024

Dva drdoly: Nejmodernější účesy pro rok 2024

Klasický culík nebo drdol nosí kde kdo, ale dva drdoly to už je něco extra. Je to ideální způsob, jak vyniknout z davu a zároveň vypadat slušně a šik. Níže vám představíme nejen moderní drdoly, ale i jak na ně.

Základ drdolů

  • Rozdělte si vlasy na dvě části a stáhněte je do vysokých culíků
  • Každý culík trochu natupírujte a poté zabalte do drdolu, kde konce zajistíte pinetkami

Poloviční holandské copánky s drdoly

Vlasy rozdělte na polovinu a seshora začněte zaplétat holandské copy. Až dojdete do bodu, kde budou drdoly umístěny upevněte je gumičkou. Poté načešte spodní část vlasů k copánku a vytvořte klasický drdol. Tento účes je nejen efektivní, ale i praktický, jelikož vám nelezou vlasy do čela.

Elegantní obtočené drdoly

Bojíte se, že budete až moc extravagantní, když budete mít dva drdoly na hlavě? I zde máme pro vás vhodnou variantu účesu. Nejdříve hřívu rozdělte na dvě části. Část vlasů obtáčejte směrem k pokožce hlavy, dokud nezačnete vidět roli. Jakmile jsou vlasy zcela stažené do zákrutu, začněte tvarovat drdol a zafixujte ho pinetkami. To samé opakujte na druhé straně.

Festivalové drdoly

Každý chceme na festivalu nebo party zazářit, tak proč ne svými drdoly? Jako vždy si vlasy dejte na půl. Každou polovinu si rozdělte ještě uprostřed a vrchní úsek svažte do gumičky, aby vám nepřekážela. Začněte zaplétat holandské copánky ze zátylku a zastavte až dojdete do bodu, kde budou vaše drdoly umístěny. Copánek omotejte gumičkou, přidejte vrchní část pramenů a obtočte dokola tak, abyste vytvořili drdol. Stejně tak na druhé straně.

Shrnutí

Dva drdoly jsou vhodné na každou příležitost. Jdete na party? Zapleťte si holandské copánky s drdoly a k tomu přidejte třpytivý sprej na vlasy. Máte společenskou akci? Načešte si elegantní dva drdoly, které vyzdvihnou vaši krásu. Hlavně nezapomínejte na pořádnou fixaci.