Horoskopy

Dovolenkové typy dle horoskopu: Kdo radši hory, a kdo moře?

Dovolenkové typy dle horoskopu: Kdo radši hory, a kdo moře?

Znamení horoskopu má vliv dokonce i na to, jaký druh dovolené preferujete a co od cesty za odpočinkem můžete očekávat. Tedy ne vždy za odpočinkem, neboť některá znamení mají rády i akčnější dovolené. Jak se rozdělují znamení podle toho, jaký dovolenkový typ jsou?

Beran 

Hvězdy Berany prvořadě přitahují do hor, přičemž nikdy nejezdí na stejná místa. Často se jim také naskýtá možnost vydat se na pracovní cestu do města, o němž dlouho snili, že jej navštíví. Určitě tuto nabídku přijměte, čekají vás nezapomenutelné emoce. Pozor však na to, že po cestě na dovolenou mohou hrozit nepříjemnosti. 

Býk

Býky láká klidná dovolená o samotě – najdete je tedy na odlehlejších místech. Zkrátka pouť po nejoblíbenějších turistických trasách není nic pro ně a rádi se vydají tam, kde jim nehrozí, že budou narážet na dav cizích lidí.

Blíženci

Toto znamení je rodinně založené, proto jej velmi láká možnost trávit prázdniny se svými blízkými. Navíc nejlepším místem k odpočinku je pro ně rodná země. Prostě nepotřebují se vydávat do neznáma, aby měli z volna radost. 

Rak

Máte to štěstí, že hvězdy vás rády podpoří v těch nejdivočejších přáních – během svých dovolených se tedy snadno ocitnete na těžko dostupných a odlehlých místech, o kterých se vám ani nesnilo. Obecně vzato Raky láká objevovat skrytá zákoutí planety.

Lev

I pokud se chystáte pouze na krátký výlet, pak v žádném případě nejezdíte nikdy sami, ale pouze ve společnosti dalších lidí. Zkrátka Lvi potřebují své zážitky z cestování bezpodmínečně sdílet s ostatními. Na rozdíl od Beranů si naopak potrpíte na tom, že se rádi vracíte na stejná a oblíbená dovolenková místa.

Panna

Cestování vám do života přináší štěstí a prosperitu. Jediné, na co si musíte během dovolených dávat pozor, tak je zdraví – sledujte hlavně to, co a kde jíte v zahraničí. Potřebujete vodu a teplo. Co třeba Turecko, Portugalsko nebo Thajsko?

Váhy

Na dovolené hledáte především obnovení harmonie, které se vám kvůli vysoké vytíženosti v pracovním či soukromém životě občas nedostává. Naštěstí máte schopnost rychle regenerovat, tudíž dovolené jsou pro vás opravdu velice prospěšné.

Štír

Zástupce toho znamení láká poznávání nových zkušeností. Proto na dovolených rádi jezdí na různé exkurze či poznávací výlety. Nezůstávají tedy v dovolenkovém resortu, ale vydávají se tam, kde budou mít možnost naučit se spoustu nových věcí. 

Střelec

Máte rádi klid a za ničím se neženete. Ideální dovolená je tedy pro vás v jižanských zemích, jež jsou typické pohodovějším životním tempem. Aktuálně navíc prožíváte období, kdy máte čas i peníze, tudíž se nebudete muset omezovat.

Kozoroh

Potřebujete kolem sebe lidi, takže kempování může být pro vaši osobnost perfektní volbou. Neuškodí ale ani dobrodružnější dovolená. Co takhle rafting nebo turistika v horách?

Vodnář

Pakliže nežijete ve své domovině, ale jinde, tak na dovolenou zavítáte domů. Vrátíte se totiž do svého bezpečného útočiště, které vám tolik schází. Jestliže žijete doma, tak vaši ideální dovolenou si představujete někde pod palmou na břehu teplého oceánu.

Ryby

Nejvíce vás láká dovolená v regionech, kde je hodně slunce a moře. Během cestování na vás navíc čeká mnoho zajímavých příležitostí. Pokud jste single, můžete se zde setkat i se svým životním partnerem.