Horoskopy

Dnešní horoskop – pondělí 29.1.2024. Panny budou vyhledávaným členem společnosti, Štír může narazit na osobu z minulosti

Dnešní horoskop – pondělí 29.1.2024. Panny budou vyhledávaným členem společnosti, Štír může narazit na osobu z minulosti

Beran

Nebraňte se diskuzím, mohou vám přinést spoustu inspirace. Je pravděpodobné, že se ocitnete v situaci, kdy bude třeba vyhledat právní pomoc. Vynaložené prostředky v této záležitosti nebudou zbytečné. Dnes se zaměřte spíše na své vlastní potřeby. Pokud někdo potřebuje pomoc, nemusíte mu automaticky vyhovět. Nejprve si ujasněte, zda vás tato pomoc příliš nezatíží. Je toho tolik, co musíte doma udělat! Nebojte se požádat o pomoc ostatní příslušníky domácnosti.

Býk

Pokud potřebujete zlepšit náladu, měli byste se věnovat svým dětem nebo vyrazte někam, kde jsou mladí lidé. Jednejte autenticky a nesnažte se být někým, kým nejste. Pokud půjdete ven, dobře se oblečte. Důležitá je zejména pevná obuv, protože hrozí úrazy nohou. Naslouchejte svému tělu, protože vám dává znamení, že vám chybí určité vitamíny.

Blíženci

Máte sklony jednat impulzívně, což vás může dostat do nemalých potíží. Raději se zamyslete, než něco uděláte. Buďte též opatrní na to, co říkáte a komu to říkáte. Vaše slova mohou být použita proti vám nebo vyložena jinak, než jste je mysleli. Po fyzické stránce jste na tom dobře, jen je třeba zaměřit se na duševní zdraví. Vyrazte někam do přírody nebo si alespoň zacvičte. Okysličí to též váš mozek, který potřebujete, protože máte problémy se soustředěním.

Rak

Díky skvělým výsledkům, které jste v minulosti odváděli, vzrostlo vaše sebevědomí. Jen si dejte pozor, ať to není až příliš. Vyhýbejte se diskuzím v zaměstnání. Co člověk, to jiný názor, a nikdo si nedá namluvit nic jiného. Snažte se soustředit se více na práci. Kolem vás je spousta rozptýlení. Vypněte sociální sítě a pusťte se do toho, co musí být dokončeno. Zaměřte se na kreativní činnosti, v těch dnes vynikáte. Vaše dobrá nálada je nakažlivá.

Lev

Platí pro vás: co na srdci, to na jazyku. Ne každému to je příjemné, nicméně dnes se kolem vás budou hromadit lidé, kterým to vyhovuje. Užijte si svou chvilku slávy. Díky svému odvážnému jazyku si můžete otevřít mnohé dveře. Neberte si na sebe příliš mnoho úkolů. Při sportování se vám může stát nepříjemný úraz. Zaměřte se proto spíše na protahovací a pomalé cviky, jako je strečink nebo jóga. Je možné, že se k vám vrátí něco z minulosti.

Panna

Vaše dobrá nálada je nakažlivá, tak se nedivte, že se ve vaší společnosti nachází mnozí lidé. Každý se chce trochu ohřát ve vašem teple. Nezapomeňte se v tom sociálním ruchu soustředit na osobu, která je vašemu srdci nejbližší. Je možné, že později odpoledne už budete toužit po samotě a klidu, kterou vám přináší. Vzhledem k vašemu praktickému myšlení budete chtít přeorganizovat svou domácnost. Nápady jsou dobré, chybí ale energie na jejich splnění.

Váhy

Pomohli jste svému velmi dobrému příteli a máte z toho velkou radost. To vám přináší spoustu energie, kterou můžete přinést do prospěšných věcí, jako je úklid, cvičení nebo práce. Vaše tělo vám může dávat znamení, že je třeba zpomalit. Nemusíte přece udělat všechno dnes. Zaměřte se na to, co nesnese odklad a ostatní odložte bez výčitek svědomí. Dnes se můžete podivit nad hloupostí některých lidí ve vašem okolí. Své názory si ale nechte raději pro sebe.

Štír

Dejte si pozor, ať kvůli své hrdosti nepřijdete o záležitosti, které vás zajímají. Máte pocit, že vaše tělo nepracuje tak, jak by mělo. Rádi se na toto téma bavíte s ostatními lidmi. Avšak všeho moc škodí, a pokud nepřestanete, mohou vás ostatní považovat za hypochondra. Své zdravotní potíže rozhodně nepřehlížejte, nemusíte o nich ale vyprávět každému. Narazíte na osobu ze své minulosti. I když si příjemně popovídáte, budete rádi, že jste se posunuli tam, kde dneska jste.

Střelec

Vaše povinnosti dnes seberou veškerý váš čas. Nemůžete se věnovat ničemu, co vás baví, protože nebudete mít klid, dokud se nezbavíte svých úkolů. Abyste získali nějaký čas pro sebe, můžete se pokusit delegovat své úkoly na ostatní nebo si alespoň nechte pomoci. Udělejte si čas také na relaxaci. Vzhledem k vašemu praktickému smýšlení nebude vůbec jednoduché odpočívat, ačkoli je to právě to, co nyní potřebujete.

Kozoroh

Pro vaše duševní zdraví je důležité, abyste našli rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Také vašemu rodinnému životu prospěje, když budete vědět, kolik času věnovat práci a členům rodiny. Dnešní den bude poměrně rušný. Můžete se těšit na inspirativní setkání s mnohými lidmi. To vám může otevřít příležitosti jak profesní, tak také osobní. Pamatujte si, že nikdy není pozdě naučit se něco nového. Zapište se do vzdělávacího kurzu.

Vodnář

Vaše dobré nápady můžete využít i jako podnikatelský záměr. Vaše koníčky poslouží jako inspirace. I když to možná nebude stačit na samostatný výdělek, můžete si přijít k pěkným penězům navíc. Ve vašem okolí je někdo, kdo o vás jeví romantický zájem. Zadaní, vy si dejte pozor, ať kvůli této osobě zbytečně nepřijdete do řečí. Svou energii věnujte k tomu, abyste se více hýbali. Prospěje to vašemu celkovému zdraví.

Ryby

Zaslechnutím cizího rozhovoru se můžete dozvědět pikantní informaci. Doporučujeme nechat si ji pro sebe, protože by to mohlo způsobit více problémů právě vám, než osobě, které se týká. Je těžké přijmout, že jste se zmýlili. Uvědomte si ale, že jen moudrý člověk dokáže přiznat, že se zmýlil. Jste ve velmi dobré zdravotní formě. Umíte se rychle rozhodovat a máte štěstí. Všechna vaše rozhodnutí budou s největší pravděpodobností dobrá.