Horoskopy

Dnešní horoskop – pátek 3.11.2023. Beran se může zamilovat, Kozoroh snadno podlehne negativním emocím

Dnešní horoskop – pátek 3.11.2023. Beran se může zamilovat, Kozoroh snadno podlehne negativním emocím

Beran

S partnerem si dnes budete velice rozumět, čeká vás romantický večer plný nezapomenutelných zážitků a vášně. Nezadaní, vy budete neodolatelní! Můžete očekávat pozvání na rande. Připravte se na to, že se můžete setkat s novou láskou. Pro udržení energie se snažte zachovat co nejvíce klidu a nenechte se vyprovokovat ke konfliktům. V důležitých projektech, které vám v práci byly svěřeny, pokročíte o velký kus dopředu.

Býk

Zadaní, prožijete velice intenzívní chvíle se svým partnerem. Protože jste emočně nevyrovnaní, může to znamenat chvíle vášně střídající se s hádkami. Ty ale nebudou nijak vážné a nezkazí náladu. Komunikujte s jemností a láskou. Nezadaní, jste mistry ve svádění. Využijte toho, abyste získali osobu, po které toužíte. Buďte odvážní. V zaměstnání očekávejte stres a konflikty. Snažte se ale zachovat klid a nejednejte pod vlivem emocí. Dejte na to, co vám říká rozum.

Blíženci

Zadaní, užíváte si harmonii, která panuje ve vztahu. Pokud toužíte po prohloubení vztahu, nebojte se intimních rozhovorů. Naslouchejte svému partnerovi. Nezadaní, pokud hledáte vztah, dejte na svou intuici. Ta vám napoví, která osoba je pro vás ta pravá. Dejte si ale pozor na nedorozumění a snažte se být za každou cenu upřímní. S kolegy mohou vzniknout určité konflikty, které vyřešíte jedině nasloucháním a diplomatickým jednáním.

Rak

Váš vztah potřebuje okořenit, což si uvědomujete vy i váš partner. Dnešní den je nakloněný k experimentům. Zkoumejte nové obzory a využijte energii, kterou máte. Nezadaní, na vás čekají zajímavá setkání. Buďte otevření komunikaci s neznámými lidmi a vylezte ze své ulity. V zaměstnání se nebojte ujmout i náročnějších úkolů, máte dostatek energie a můžete ukázat, co se ve vás skrývá. Stačí být dostatečně odvážní.

Lev

Zadaní Lvi, vy dnes očekávejte spalující vášeň. Může ale vzniknout také určité napětí, které vyřešíte otevřenou a upřímnou komunikací. Ve vztahu k ostatním lidem mohou vzniknout určitá nedorozumění, která si vyjasníte, pokud se spolehnete na svou inteligenci a zdravý rozum. Není za každou cenu dobré mít poslední slovo. V zaměstnání použijte svou energii na plnění úkolů. Nesnažte se bavit své okolí, soustřeďte se na práci. Jinak mohou vzniknout konflikty.

Panna

Zadaní, připravte pro svého partnera nezapomenutelný večer. Nacházíte se v rutině, kterou je třeba porušit. Můžete připravit společné aktivity, které probudí zapomenutou vášeň. Pokud hledáte vztah, nezůstávejte doma sami a nespoléhejte se na internetové seznamky. Vyrazte do společnosti, kde můžete zažít zajímavá setkání. Je ale pravděpodobné, že budete mít nejasno v tom, jakou osobu máte oslovit. Nepřetěžujte se a dopřejte si čas na odpočinek.

Váhy

Ve vztazích mohou vzniknout určitá nedorozumění. Díky svému klidu a vytrvalosti dokážete všechno projednat tak, že se nakonec vyjasní jakýkoli problém. Umíte zachovat klid, což využijete v domácnosti i na pracovišti. Hlavně v zaměstnání se soustřeďte na své cíle a to, co je potřeba splnit. Máte problémy se soustředěním. Ukliďte si pracovní stůl a naplánujte si pracovní den, to vám pomůže. Poslouchejte názory a rady ostatních, mohou se vám hodit.

Štír

Cítíte potřebu sdílet svůj čas se svým partnerem. Neváhejte mu vyjádřit své city. Pokud nemáte s kým sdílet potřebu vášně, pak se můžete spolehnout na svůj šarm. Ten sám přitahuje pozornost vašeho okolí. Nebojte se reagovat na neznámé lidi, buďte přátelští. Budete-li naslouchat své intuici, ocitnete se ve společnosti někoho opravdu výjimečného. Dejte si pozor na Kozoroha, ten to s vámi nemyslí vážně. Je možné, že vás dokonce bude chtít využít.

Střelec

Obrovské množství energie, kterou pociťujete, využijte na cvičení a fyzickou aktivitu. Na konci dne si naplánujte relaxační činnosti, které vám pomohou zklidnit mysl. Abyste se v zaměstnání dostali tam, kam chcete, budete muset projevit odvahu a akci. Nebojte se poradit ostatním kolegům, neberte je jako konkurenci. Při řešení problémů využijte svou inteligenci a rozum, a zažijete úspěšný pracovní den. Nezadaní, vy budete přitahování k osobě, kterou jste dříve brali za kamaráda.

Kozoroh

I když toužíte po romantice, vaše podrážděnost dokáže zkazit náladu. Bude dobré zaměřit se na techniky, které zklidní vaše emoce. Vrhněte se na jógu nebo meditaci. Vyjadřujte se klidně a upřímně. Snažte se soustředit na to pozitivní, co vám život přináší. Měsíc v Raku podporuje dosažení emoční rovnováhy, tak toho využijte. Dobít energii si můžete prostřednictvím fyzické aktivity. Pokud nechcete cvičit, vrhněte se na náročnější úklid. V zaměstnání se snažte zůstat co nejvíce v klidu, i když i zde budou určité provokace, které se vás pokusí rozzuřit.

Vodnář

S partnerem zažijete spoustu intimity a spoluúčasti. Budete mít pocit, že se do sebe znovu zamilováváte. Ostatní lidé pro vás budou nadbyteční. Naplánujte si proto večer jen ve dvou. I nezadaní mohou zažít vášnivé chvíle, pokud projeví odvahu a osloví osobu, kterou považují za zajímavou. Příval energie využijte na činnosti, které zajistí fyzickou pohodu. Můžete se vydat na delší procházku přírodou. V zaměstnání umíte zdolat všechny překážky, které se vám postaví do cesty.

Ryby

Udělejte si čas na svého partnera. Ten má totiž pocit, že je přehlížen. Díky tomu, že naplánujete něco společného, můžete prožít nezapomenutelné chvíle. Pokud toužíte po partnerovi, nebojte se svádět. Jste neodolatelní! Nechybí vám odvaha ani chuť komunikovat. To je skvělá kombinace pro poznávání nových lidí. Zaměřte se na relaxační aktivity, kterými si dobijete baterky. V zaměstnání se snažte co nejvíce soustředit a věnujte pozornost detailům. Existuje pravděpodobnost, že vám uteče něco velmi důležitého.