Horoskopy

Dnešní horoskop – pátek 2.2.2024. Štír se může zamilovat do kamaráda, Střelcům se bude dařit, zadarmo to ale nebude

Dnešní horoskop – pátek 2.2.2024. Štír se může zamilovat do kamaráda, Střelcům se bude dařit, zadarmo to ale nebude

Beran

Je pravděpodobné, že můžete zapomenout na něco důležitého. Nemá někdo ve vašem okolí narozeniny? Neslavíte s partnerem výročí? Pokud už vyrazíte do společnosti, odpusťte si jídla, která nemáte vyzkoušená. Hrozí vám totiž potíže s trávicím ústrojím. V zaměstnání máte ve zvyku pomáhat ostatním lidem. Dnes by to ale mělo být naopak. Nebojte se proto požádat o radu případně delegovat úkoly. Dělejte to ale s úsměvem. Pro partnerský život není dobrý čas, raději stravte čas o samotě.

Býk

Abstraktní umění je něco, co vás bude přitahovat. Nezávisí přitom, jestli půjde o malbu, hudbu nebo poezii. Je těžké najít někoho, kdo by tuto zálibu s vámi sdílel. Nebojte se vyrazit na kulturní akce i sami. Možná potkáte i osobu, která je podobně naložená, jako jste vy. Při vytváření plánů do budoucna buďte opatrní. Nezapomeňte si promluvit s tím, koho se vaše plány týkají. Nerozhodujte za ostatní. Na pracovišti vládne boj o moc. Příliš se nezapojujte, mohlo by to vést k přesnému opaku toho, co chcete.

Blíženci

Zoufale potřebujete změnu. Můžete se pustit do vylepšování svého vzhledu, šatníku nebo dokonce domácnosti. Přemýšleli jste například o tom, že byste nově vymalovali? Váš dnešní smysl pro podrobnosti vám pomůže docílit uceleného a elegantního vzhledu. Inspirujte se katalogy o nábytku. Můžete zjistit, že vztah, který jste považovali za stabilní, je ve skutečnosti problémový. Budete muset začít správně komunikovat, abyste se těmto potížím napříště vyhnuli. V zaměstnání budete muset udělat důležité rozhodnutí.

Rak

Váš partner řeší problémy, které se vás netýkají. Toužíte ale pomoci mu s nastalou situací. Jen si dejte pozor, ať se neangažujete až příliš. Každý svůj krok s partnerem konzultujte předem. Možná postačí, když jej vyslechnete. Svou energii můžete vložit do něčeho užitečného, jako je například generální úklid domácnosti. Pomůže to k vaší duševní pohodě. V zaměstnání děláte práci, která není příliš vidět. Dnes se ale můžete dočkat uznání za svou práci.

Lev

Nápady, které jste ještě včera považovali za skvělé, už se vám nemusí zdát tak chytré. Využijte toho, že máte schopnost vidět věci z jiné perspektivy. Nebojte se na poslední chvíli změnit svou strategii. Potřebujete si promluvit se svým partnerem. Problémy, které se kolem vás nakupily, nevyřešíte tvrdohlavostí. Připravte se na kompromisy. Dostanete dárek, který vám nemusí být příjemný. Zavazuje vás k něčemu co nechcete. Vždycky ho můžete odmítnout.

Panna

Problémy, které zažíváte v milostném životě, se zdají na první pohled mnohem horší, než ve skutečnosti jsou. Nenechte se svázat nejistotou a komunikujte se svým partnerem. Ten vás miluje a bude se chtít posunout dál. V zaměstnání raději nikoho nekritizujte. Pokud je něco, co chcete změnit, přijďte raději s novými nápady. Nebojte se ostatní pochválit za jejich snahu. Nyní si uvědomíte, co je důvodem vaší dlouhodobé podrážděnosti.

Váhy

V zaměstnání máte možnost postoupit dál. Máte dobré sebevědomí, které vám umožňuje prezentovat své nápady tak, abyste je prosadili. Dnes můžete dosáhnout čehokoli. Nezadaní, můžete si uvědomit, že milujete osobu, se kterou máte komplikované vztahy. Přistoupit na novou strategii bude dobrý nápad. Vaše minulost bude plodným zdrojem nových nápadů. Nasměrujte svou energii na plnění kreativních úkolů.

Štír

Můžete si uvědomit, že jste se zamilovali do svého starého přítele. Namísto paniky, kterou kvůli tomu pociťujete, se snažte promluvit si s danou osobou. Můžete zjistit, že přitažlivost je oboustranná. Přátelství je dobrý základ pro začátek nového vztahu. Naslouchejte svojí intuici a můžete být zavedeni na místo, kde potkáte důležitou osobu. Bude to mít silný dopad na vaši kariéru. V zaměstnání máte pocit, že nestíháte. Nesnažte se ale pracovat příliš zbrkle. Dejte si pozor na hloupé chyby.

Střelec

Pokud projevíte dostatek tvrdé práce a trpělivosti, může se vám dařit ve všech oblastech vašeho života. Máte velký vliv na kolegy v práci, možná si to ani neuvědomujete. Rozhodně se nevyplácí této skutečnosti využívat. Vůbec se dnes v zaměstnání snažte spíše splynout s davem a nevyčnívat. Dejte si pozor, co před svým partnerem pronesete. Je až příliš chytlavý, takže se můžete snadno dostat do konfliktu. Máte-li nový vztah, nenechte myšlenky na svého milovaného narušit vaši práci.

Kozoroh

Vaši pozornost může upoutat nějaký předmět pocházející z jiné kultury. Naprosto vás uchvátí, takže budete shánět informace o této kultuře. Tento nový zájem může být začátkem nového koníčku. Konečně pochopíte, proč se s partnerem tolik hádáte. Pokud se dnes cítíte odděleni a uzavřeni do sebe, popřemýšlejte nad tím, jak se sblížit s partnerem. Když se toto nepodaří, můžete najít útěchu ve společnosti přátel. V zaměstnání vládne napjatá atmosféra. Nenechte se vtáhnout do problémů.

Vodnář

Dnes budete oceněni za veškerou tvrdou práci, kterou odvádíte. A nezáleží na tom, jestli se jedná o zaměstnání, práci s dětmi nebo práci v domácnosti. Užijte si toho. Uznání jste si zasloužili. Máte pocit, že váš vztah není to pravé. Pamatujte si, že ne všechny dny musíte být na obláčku. Nenechte si poplést hlavu osobou, která je tolik podobná vašemu bývalému partnerovi. Pravděpodobně se vám líbí jen vzpomínka na staré časy.

Ryby

Osoba, kterou milujete, může v současnosti zažívat těžké časy. Nedivte se proto, když nebude mít zájem sdílet s vámi romantiku. Snažte se nabídnout pochopení a ucho k naslouchání. Nevyžadujte vysvětlení. Udělejte si čas na dobrého přítele, který může působit jako balzám pro váš rozjívený vnitřní svět. Navíc se skvěle pobavíte! V zaměstnání se neberte příliš vážně. Udělejte si legraci sami ze sebe, ostatním to bude velmi příjemné. Možná na svou stranu získáte více kolegů.