Krása a módaMóda

Nejhezčí zimní kabáty, které si pro rok 2024 a 2025 ještě musíte koupit!

Nejhezčí zimní kabáty, které si pro rok 2024 a 2025 ještě musíte koupit!

Pokud patříte stejně jako naše redakce k milovníkům módy a kabátů, pak zbystřete. V tomto článku si společně povíme o kouscích, které budou letos velkým trendem.

Vlněné kabáty

Vlněné kabáty jsou ztělesněním nadčasovosti. A v letošním roce jsme svědky toho, že je důraz kladen na siluety, vzor a také na barvy. Už dávno neplatí, že vlněný kabát musí sahat po kotníky a být jen v tmavé barvě. Místo toho se do popředí dostávají zkrácené verze vlněného kabátů, které mnohdy mají také odepínatelný límeček. Tak či onak, ať už je zima mírná, nebo mrzne až to praští, ze všech těch typů vlňáků si určitě vyberete ten svůj.

Kožené kabáty

Stejně jako kožené bundy, tak i kožené kabáty se dostávají do popředí trendů. Respektive tento žebříček nepouštějí. Letos proběhne upgrade v podobě oversized kabátů. A upřímně řečeno, čím nadměrnější, tím lepší. Navíc když kožený kabát navrstvíte na svetr nebo mikinu, poskytne vám dostatečnou izolaci pro mírnější zimní dny a dodá vašim outfitům šmrnc, o kterém jste nevěděli, že ho potřebujete.

Výrazné kabáty

Proč nosit každý den obyčejnou černou parku, když můžete mít růžovou, modrou nebo klidně metalickou? Nebo snad takovou, která je zdobená kamínky? Výrazný kabát vám může zvednout náladu i v těch nejchmurnějších dnech, což je v zimních měsících velice žádané. Buďte trochu hravé a vyberte si kabát, který vás zaujme a vyvolá radost pokaždé, když si ho obléknete.

Klasický trenčkot

Klasický trenčkot nesmí chybět v žádném šatníku. Je univerzální, elegantní, ženský a je skvělým přechodným kabátem. Dnes už na trhu najdete řadu jeho mutací a barevných variant, ale tradiční dvouřadý trenčkot včetně klop a své béžové barvy nikdy nevyjde z módy. Krom toho se také velice dobře vrství a kombinovat je můžete snad s každým kouskem, stejně tak jako je můžete vynést ke každé události.

Puffer kabáty

Zima může být s deštěm a sněhem někdy docela dost otravná. Ale nebojte se, puffer kabáty vám kryjí zády, abyste se mohli vypořádat s nástrahami, které vám zimní měsíce připraví. Mít lehkou, voděodolnou bundu je tak naprosto ideální, protože v ní přežijete i drsné podmínky. Krom toho, že vám tento typ kabátu dodá potřebné teplo, je také velice módní. Letos se vyplatí vsadit na barvy a různé potisky.