Krása a módaNehty

Nejmodernější nehty pro únor 2024: Které letos poletí?

Nejmodernější nehty pro únor 2024: Které letos poletí?

S příchodem února je nejvyšší čas prozkoumat nejnovější trendy v oblasti nehtového designu. Odvážné barvy, kreativní vzory a inovativní techniky vstupují do popředí, stejně jako trend přirozených nehtů a manikúry. Oživte také vaše nehty a dodejte jim šmrnc. Jak? Inspirujte se v článku – máme pro vás přehled nejmodernějších nehtových trendů pro únor 2024.

Vsaďte na přirozenost a něžnou manikúru

Trend přirozenosti a něžné manikúry zůstává i letos v únoru populární a má stále silný vliv v oblasti nehtového designu. Mnoho žen se obrací k jednodušším a subtilnějším stylům, které zdůrazňují přirozenou krásu nehtů. Jak docílit přirozeného vzhledu, přestože milujete nehtový design?

  • Vsaďte na nude odstíny: Neutrální neboli „nude“ odstíny patří stále mezi nejoblíbenější. Tyto barvy se snadno kombinují s každodennímu outfity a vytvářejí elegantní a čistý vzhled.
  • Francouzská manikúra: Klasická francouzská manikúra, kde jsou nehty nalakovány přirozenou barvou nebo jen průhledným lakem a zakončeny bílým koncem, zůstává oblíbenou volbou pro svou čistotu a elegance.
  • Minimalismus: Trend minimalismu ovlivňuje i oblast nehtového designu. Méně je více a jednoduché linie a tvary jsou ceněny více než komplikované vzory nebo výrazné barvy.
Vsaďte na přirozenost a něžnou manikúru – trendy jsou nude odstíny
Vsaďte na přirozenost a něžnou manikúru – trendy jsou nude odstíny

Zdůrazněte také přirozenou délku nehtů a dbejte na správnou péči

V návaznosti na minulý rok se i letos zdůrazňuje přirozená krása nehtů spíše než skrývání pod vrstvami laku. Namísto umělých nehtů a modeláže jsou nyní žádané přirozené délky. Než-li extrémně dlouhé umělé nehty noste radši krátké, zato přirozené a upravené nehty, které si aktuálně získávají na popularitě. Klíčová je také péče o zdraví nehtů a kutikul. 

  • Milujete nehtovou modeláž a vzory a nechcete se jí vzdát? Místo výrazných vzorů a barevných kombinací můžete vyzkoušet jen jemné kresby, jednoduché pruhy nebo puntíky, které dodávají nádech elegance a nejsou příliš výrazné.

Jemná pastelová harmonie 

Pastelové barvy jsou v únoru v kurzu, a to nejen v rámci oblečení, ale také na nehtech. Jemné odstíny růžové, modré a fialové vytvářejí něžný ženský vzhled, který bude skvělým doplňkem k romantické atmosféře, a to nejen na Valentýna.

  • Preferujete na nehtech zdobení? Kombinování dekorativních kamínků a laků jemných pastelových barev je letos velmi populární. Vytvořte pomocí těchto doplňků jedinečné vzory na nehtech a přidejte nehtům trochu luxusu.

Líbí se vám ombre efekt? Vsaďte na ten inspirovaný francouzskou manikúrou

Ombre efekt na nehtech zůstává silným trendem i v roce 2024. V únoru však držte krok s aktuálními trendy a nekombinujte kontrastní světlé a tmavé odstíny. Raději experimentujte s jemnými barvami, které se obvykle používají ve francouzské manikúře. Jemná bílá společně s růžovou nebo fialkovou vytvoří romantický nádech, který si můžete dopřát, i když se zrovna nechystáte na svatbu.

Pokud máte rády vzory, vsaďte na jemné linky a kombinace něžných odstínů, než-li kontrastních
Pokud máte rády vzory, vsaďte na jemné linky a kombinace něžných odstínů, než-li kontrastních