Horoskopy

Dnešní horoskop – neděle 19.11.2023. Býk bude mít potíže kvůli své tvrdohlavosti, Lvům hrozí konflikty

Dnešní horoskop – neděle 19.11.2023. Býk bude mít potíže kvůli své tvrdohlavosti, Lvům hrozí konflikty

Beran

Abyste mohli pracovat na tom, po čem toužíte, budete si muset ještě chvíli počkat. Existuje pravděpodobnost zažívacích potíží spojených především s konzumací prošlých potravin. V zaměstnání se nenechte odradit, pokud hned napoprvé všechno nejde přesně podle vašich představ. V lásce se dnes budete upínat na to, co jste si vysnili. Není divu, že váš partner nemusí splňovat vaše požadavky. Nebuďte na něj přísní a dejte mu znát svou lásku.

Býk

Nebojte se vyjádřit svůj názor. Neustále o sobě pochybujete, což vás nadmíru vyčerpává. Bude zapotřebí zaměřit se na dostatek odpočinku. Díky své tvrdohlavosti se můžete dostat do slepé uličky. Není lehké přiznat, že jste tentokrát neměli pravdu. Uvědomíte si, že se svým partnerem sdílíte mnohem více společných hodnot, než jste si původně mysleli. V zaměstnání dostanete možnost spolupracovat s někým, kdo se od vás velice liší. Ve skutečnosti se ale budete skvěle doplňovat.

Blíženci

Situace se konečně vyjasňuje. Budete mít možnost pustit se do nových projektů, které vás tolik zajímají. Dejte si pozor na náhlé změny teplot, vítr, průvan či klimatizaci. Mohou být důvodem vašich zdravotních obtíží. Chraňte se dobře před chladem. V zaměstnání víte přesně, jak máte využít své schopnosti, abyste se chránili před neúspěchem. Ve vztahu máte pocit, že můžete vyjádřit jakékoli myšlenky. Nebojte se dát partnerovi najevo svou lásku.

Rak

Kolem vás panuje bezstarostná a pozitivní atmosféra. Není pro vás problém naplno využít svůj čas. Jste ve formě, i tak je ale zapotřebí přehodnotit svůj jídelníček. Zaměřte se zejména na zdravé stravování. Osoba, kterou milujete, dnes bude středem zájmu. To způsobí, že po ní budete toužit více, než obvykle. Jste schopni urovnat všechny spory – ty, které se vás týkají, i ty které se týkají lidí ve vašem okolí. Vaši dobrou náladu dnes nic nezkazí.

Lev

Dejte si pozor na svá slova. Cokoli dnes řeknete, bude použito kolem vás. Díky tomu, že máte tendenci vyjádřit všechno, co si myslíte, si ostatní mohou myslet, že je záměrně provokujete. Začněte myslet na svou postavu. Zdravá strava vám může pomoci nejenom dosáhnout atraktivního vzhledu, ale dosáhnout také dobré energetické hladiny. Nespoléhejte se na úsudek ostatních lidí. Pokud se rozhodujete, měli byste dát zejména sami na sebe.

Panna

Dejte si pozor na to, jak se chováte k ostatním. To, že jste nároční sami na sebe, je jedna věc. Pokud jste ale příliš tvrdí na ostatní a chováte se nekompromisně, nemusí se vám to vyplatit. Je třeba myslet na relaxaci. Pokud budete dostatečně odpočívat, budete mít lepší úsudek na vlastní i cizí výkony. Můžete se těšit na nová přátelství. Nejlépe se vám bude dařit mimo vyšlapanou cestu. Dělejte si věci po svém, ale nečekejte, že ostatní budou chtít být stejně vynalézaví.

Váhy

Rozhodnutí, která dnes budete muset udělat, budou velice důležitá. Dejte si proto načas a zvažte všechny možné důsledky různých rozhodnutí. Díky své vytrvalosti můžete získat všechno, o čem jste kdy snili. Nenechte se odradit. Pokud jste svému partnerovi řekli, že jste mu odpustili, už byste danou situace neměli znovu vytahovat. Je zapotřebí vyřešit tento problém. Je ideální čas pro investice. Držte se ale raději při zemi.

Štír

Díky tomu, že máte zdravé sebevědomí, se můžete pouštět i do náročnějších akcí. Lidé vás rádi následují, takže se nemusíte obávat, že v tom budete sami. I když jste ve velmi dobré formě, je zapotřebí dbát na hladiny své energie. Pro opačné pohlaví jste přitažlivější, než kdy dříve. Snažte se toho tedy využít a vyrazte někam do společnosti. Umíte se s ostatními bavit otevřeně, a to se cení. Konečně se vám podaří pochopit, co od vás partner vlastně chce.

Střelec

Je těžké s vámi hovořit, protože vypadáte nesoustředěně. Přitom jste jenom ponořeni ve vlastních myšlenkách a snech. To vám bere energii. Únavu budete muset odstranit dostatečným spánkem a relaxačními metodami. Pokud se vám nepodaří podstoupit žádné procedury, napusťte si doma horkou lázeň.  Pro svého partnera jste ochotní udělat cokoli. To ale může způsobit, že se od vás očekává více, než je možné splnit.

Kozoroh

Dnes o vás bude veliký zájem. Nebojte se to pořádně roztočit! Vyrazte do společnosti. Nezadaní, vy můžete narazit na velmi zajímavé osoby! Zadaní, nezapomeňte vzít s sebou svého partnera. Budete mít šanci znovu ho okouzlit a prohloubit vzájemné vztahy. I když máte určité starosti, dokážete pomáhat ostatním lidem. Snažte se být co nejméně sami, protože samota vám nesvědčí. Přináší smutek a depresivní nálady. Uvolnit se můžete meditací.

Vodnář

Toužíte vychutnat si život v celé jeho kráse. Nebojte se vyhodit si z kopýtka. V poslední době jste šetřili své finance, takže si můžete dopřát určité požitky. Hrozí vám problémy s trávením. Snažte se proto nepřejídat a hlavně: nejezte ve spěchu! Pokud chcete mít na věci větší vliv, budete se muset zapojit větší měrou. Nechte se vést svou intuicí a můžete dosáhnout úspěchu  lásce. Nedělejte si starost z toho, když se nedokážete rozhodnout. Zachovat klid vás dnes bude stát velké úsilí.

Ryby

Nebojte se obrátit na ostatní, pokud potřebujete pomoc. Díky tomu zjistíte, že kolem sebe máte schopné lidi, ale hlavně skvěl přátele. Poslouchejte potřeby svého těla. To vám může dát najevo, na jaké potraviny se zaměřit, abyste zůstali zdraví. V cestě za vašimi cíly vás nedokáže nic odradit. Než se rozhodnete, zjistěte si co nejvíce informací. Umíte přesvědčit svého partnera, že máte pravdu. Zbytečně toho ale nezneužívejte.