Horoskopy

Břídilové podle znamení: TOP 5 nemotorů horoskopu

Břídilové podle znamení: TOP 5 nemotorů horoskopu

Každý vyniká v něčem jiném. Ale pokud vám něco nejde, můžete být označeni za břídila. Takto je označován člověk, který je nemotorný, neobratný nebo všechno zkazí. Víme, kdo ej největší břídil podle znamení zvěrokruhu.

  • blíženci
  • váhy
  • ryby
  • rak
  • beran

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou příliš roztěkaní a nemotorní jedinci, kteří jsou i při podávání papíru vylít celou kávu na důležité dokumenty nebo počítač. Jsem velmi neorganizovaní a dělají unáhlené a zbytečné pohyby, a tak jsou považovány za břídily na poli organizovanosti.

Váhy (23. září – 23. října)

Jedinci narození ve znamení vah jsou spíše diplomaté, a tak nejsou příliš talentovaní na manuální práci. Když chytnou kladivo do ruky, div si neuklepnou ruku, jak se snaží. Kutilství není jejich vášeň a pokud uvidíte, jak váha zápasí s nářadím, velmi rychle pochopíte proč.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou břídilové ve věcech, na které je potřeba mít „pamatováka“. Nikdy si nevzpomenou na vaše narozeniny, svátek nebo výročí. Pamatovat si datum významných dnů je pro ryby jako když se snažíte pochopit a zapamatovat znaky v čínštině. Nejde to…

Rak (22. června – 22. července)

Jedinci narození ve znamení raka, jsou jedinci, kteří jsou břídilové, když přijde na emoce. Jsou věčně zasnění, takže jak jsou myšlenkami jinde, věcně do něčeho nebo někoho narážejí. Pokud jsou vyrušeni ze svého snění, jsou také velmi neobratní, pokud mají reagovat. To se jim děje pořád.

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou zbrklí jedinci a než se zamyslí, ruky už konají. Jsou totiž velmi impulzivní, a to se projevuje v jejich nemotornosti. V mnoha činnostech je můžeme označit za břídily. Není výjimkou, že přitom rozbijí i nějaké věci, které v nejhorším případě nepatří ani jim.