Krása a módaVlasy

Blond barva na vlasy bez žlutých odstínů: 2 nejoblíbenější produkty

Blond barva na vlasy bez žlutých odstínů: 2 nejoblíbenější produkty

Plánujete vyjít ze své komfortní zóny tak, že si obarvíte vlasy na úplnou bond? Zde musíte dávat pozor, jelikož je velká šance, že se místo krásné zářivé blond stane žlutá sláma. A proto jsme si pro vás přichystali tipy jak na zachování blond barvy a jak žluté předcházet.

Syoss Arktická Blond

Jedná se o chladnou a popelavou barvu bez nežádoucích žlutých tónů nebo šedin. Koncentrované blond pigmenty pronikají hluboko do vlasového vlákna, neutralizují žluté tóny a poskytují profesionální krytí šedin. Zesvětlení až o 2 odstíny. Profesionální systém proti poškození obnovuje poškozené vlasové vazby a vyhlazuje povrch vlasu pro lepší viditelnou kvalitu vlasů, kterou můžete cítit na dotek.

L’ORÉAL PARIS Préférence Extreme Platinum

Tato barva je obohacena o Hi-Shine Complex, který dodává vlasům vysoký lesk. Výrazná a intenzivní světlá barva zajistí zářivost vašich vlasů po několik týdnů. Závěrečná péče chrání před UV zářením a obsahuje vyživující vitamín E, který zanechá vlasy hedvábně hebké.

Samotné barvení

Možná vás odradí 2 hlavní důvody, proč je barvení na blond méně oblíbené:

  • Odrosty jsou viditelnější
  • Odstín blond se postupem času proměňuje

Vždy při barvení vlasů dodržujte pokyny na obalu barvy. Obarvení na blond není nikdy lehké, obzvláště, když se jedná o přeměnu brunetky na blondýnu. Zde je potřeba použít zesvětlovač a následně stříbrnou blond. Jelikož se jedná o velmi složitý proces, je vhodné si zajít ke kadeřníkovi, který zaručí krásnou blond barvu bez žlutých podtónů.

Jak ochránit blond barvu před žloutnutím

Porozhlédněte se ve své oblíbené drogerii po těch, které jsou speciálně na blond vlasy. Obsahují totiž speciální látky, které zabraňují vymývání odstínů. Obdobně funguje i kondicionér, opět používejte ideálně přípravek ze stejné řady. Používejte ochranné spreje proti UV zářením, které dokáže vyblednout barvu vlasů.

Shrnutí

V článku jsme zmínili dvě nejoblíbenější barvy na vlasy a to od značek L’ORÉAL a Syoss. Dále píšeme o barvení vlasů a jeho dvě velké nevýhody: odrosty jsou viditelnější a odstín blond se postupem času mění.