Horoskopy

Astrolog vysvětlil, proč se tato znamení dožívají 100 let a víc

Astrolog vysvětlil, proč se tato znamení dožívají 100 let a víc

Zajímá vás, jak dlouho budete žít? Pokud jste se narodili například ve znamení Berana, pak budete pravděpodobně žít velmi dlouho. Tomuto znamení (a znamením dalším) totiž byla do vínku dána dlouhověkost.

Znamení, která se dožívají nejvyššího věku

Lidé, kteří se narodili ve znamení Berana, Panny, Kozoroha, Býka nebo Vah nemusí mít strach z toho, že by zemřeli příliš brzy. Proč? Vědci z amerického Centra pro astrologické studie totiž provedli výzkum, který ukázal souvislost mezi znamením zvěrokruhu a očekávanou délkou života. Analyzována byla data více než 60 000 zesnulých lidí z celého světa. Zjistilo se, že nejdéle žijí tato znamení:

  • Beran: Berani mají tuhý kořínek, který zdědili po svých předcích. Jsou schopni přečkat všechny životní bouře. Bohužel však tíhnou k neřestem, mají rádi dobré (a nezdravé jídlo). Pokud svodům odolají a tělo si přemírou nezdravého jídla nezničí, dožijí se vysokého věku.
  • Panna: Lidé narození ve znamení Panny se těší dobrému zdraví. Dbají na prevenci, milují zdravý životní styl a díky tomu vypadají mladě i v pokročilém věku.
  • Kozoroh: Každý Kozoroh je perfekcionista. Snaží se tedy mimo jiné i o to, aby bylo jeho tělo perfektní. Kozorozi jsou vždy fit a milují aktivní život.
  • Býk: Býci udělají vše pro to, aby si udrželi svoji krásu. Rádi investují do péče o své tělo a o svou pleť.
  • Váhy: Váhy jsou vždy klidné a uvolněné, žijí život bez stresu. Mají rády zdravý životní styl a vypadají mladě i v pozdějším věku.

Dlouhý život Lvů, Střelců a Blíženců

  • Lev: Dlouhý život před sebou mají i Lvi. Jsou to většinou sportovci, kteří nekouří a nepijí alkohol. Nemůžeme se tedy divit, že žijí dlouho.
  • Střelec: Velmi vysokého věku se dožívají i Střelci. Milují totiž zdravou výživu, bylinky a cvičení. Nevědí, co je to stres.
  • Blíženec: Blíženci se často stresují, a to jim nesvědčí. Zachraňuje je však jejich optimismus. Dokážou se rychle ze všeho oklepat a jít dál. Jsou aktivní, zvídaví a duchem stále mladí.

Rak, Štír, Vodnář a Ryby

Pokud jste se narodili ve znamení Raka, Štíra, Vodnáře nebo Ryb, nebojte se. Neznamená to, že zemřete brzy. Jezte zdravě, hýbejte se a nestresujte se. Dost možná se dožijete vyššího věku než kdejaký Beran, který by měl podle vědců žít ze všech znamení úplně nejdéle.