Horoskopy

Arogance dle horoskopu: Býci jsou arogantní snobové, Střelci narcisté a Ryby zbabělci

Arogance dle horoskopu: Býci jsou arogantní snobové, Střelci narcisté a Ryby zbabělci

Máte v kanceláři arogantního kolegu, který se povyšuje nad ostatní a dělá ze sebe všeználka? Možná je tato neblahá vlastnost typická pro jeho znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. – 19.4.)

Tito lidé mají tendence, být sobci a myslet pouze na sebe. Bývají velmi necitlivý, neempatičtí a sebestřední. Citové výlevy či projevy jim nedělají dobře, proto na druhé působí arogantně. V tomto dojmu jim nepomáhá ani jejich přehnaná asertivita a sebevědomí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Arogantní snobové, kteří jsou zahledění do sebe. Jejich ambiciózní povaha způsobuje, že se mohou kvůli nim ostatní cítit odstrčeně a méně důležitě. Kompromisy dělají velmi zřídka, protože si myslí, že mají vždy pravdu.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Sebevědomé osobnosti, které rády diskutují a hádají se. Jejich dvojí tvář a navíc arogantní povaha, není u ostatních příliš v oblibě.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Rak není prvoplánově arogantní, ale spíše dokáže druhé perfektně zmanipulovat. Druzí s ním tak budou ve všem souhlasit, aniž by si to uvědomovali.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Stojí na prvním místě pomyslného žebříčku arogance. Sami sebe doslova milují, dalo se by se říci, že jsou sebou téměř posedlí. Mají dojem, že jsou všem nadřazeni a že všichni mají tendence, kopírovat je a být jako oni. Důvod, proč mají kolem sebe tolik přátel a příznivců je jejich silné charizma.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nezajímají se o to, co si o nich myslí druzí, protože je pro ně důležitý pouze jejich vlastní názor. Známé jsou pro svou perfekcionistickou povahu, která z nich ale dělá obtížné až nesnesitelné společníky.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Aroganci u nich budete hledat pouze tehdy, když se na vás zlobí. A i tehdy je jejich arogance spíše tvrdohlavost. Bojí se totiž tak moc přímé konfrontace na to, aby se chovali arogantně, čímž by na sebe upoutaly pozornost. Raději v sobě budou dál choval vůči druhým zášť než aby se pustili do vyříkávání z očí do očí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jsou velmi vznětlivý a často manipulují s druhými ve svůj prospěch. Jsou odhodlaní, dosáhnout svých cílů, ať to stojí, co to stojí. Navíc pohrdají každým, kdo podle nich dosáhl menších úspěchů než oni. Těžce k sobě hledají životního partnera, protože místo toho aby si užívali vzájemnou lásku, považují svůj protějšek za soka, s kterým musí neustále soutěžit.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jejich narcistická povaha způsobuje, že chtějí, aby se celý svět točil kolem nich. Své nedostatky se snaží bagatelizovat a zlehčovat. Domnívají se, že je všichni milují a že jsou natolik okouzlující, že se do nich každý zamiluje.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zemské znamení vyznačující se ctižádostí a touhou po úspěchu. Právě tato touha podněcuje jejich sebevědomí, které může vyústit až k pocitu nadřazenosti nad ostatními. Může se stát, že upřednostní vlastní úspěch před budováním mezilidských vztahů.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pro toto znamení je typické inovativní myšlení. Jejich jedinečné a pokrokové názory mohou tak působit odtažitě až odmítavě vůči názorům tradičním. V diskuzích by měli být otevřeni názorům druhých, aby pak nepůsobili arogantně a povýšeně.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nejméně arogantní znamení ze všech. Jsou příliš zbabělé na to, aby ukázaly svou pravou tvář, proto jsou neustále vstřícné a ke všem přátelské. Jsou to vlastně docela nenápadné bytosti, které se snaží životem doslova proplouvat a nepouštět se do zbytečných konfliktů.