Krása a módaVlasy

Aplikace na změnu barvy vlasů: které (ne)stojí za vyzkoušení?

Aplikace na změnu barvy vlasů: které (ne)stojí za vyzkoušení?

Už se vám někdy stalo, že jste si koupili nebo u kadeřnice ze vzorníku vybrali barvu a až po její aplikaci zjistili, že je to velký krok vedle? Že vám nová barva vlastně nesluší a záhy začali své volby litovat? Pak vás možná napadla myšlenka: „Kdyby tak bylo možné změnit si barvu vlasů jen na zkoušku!“ A hle! Ono je to vážně možné. Existují totiž užitečné aplikace na změnu barvy vlasů, které vám s výběrem nové barvy pomohou.

Hair Color Studio

První aplikace na změnu barvy vlasů nese název Hair Color Studio a byla vyvinuta pro IOS. Je sice free ale podle uživatelských recenzí ani tak za ty peníze nestojí. Hlavní problém, který s ní uživatelé mají, je nedostatečný výběr barev. Nastavit jsou totiž pouze 3! Zřejmě proto dosáhne tato aplikace jen na jednu ušmudlanou hvězdičku.

YouCam Makeup – Selfie Editor

O mnoho lepší hodnocení (4,5 hvězdičky z 5) má aplikace YouCam Makeup – Selfie Editor. V základu tato aplikace sice není placená, první přihlášení vás ale k placené verzi navádí. A to nestojí právě málo. Za Premium verzi zaplatíte ročně 739 korun. Ve free verzi si můžete vybírat z osmi barev, ale jen ze tří účesů. Ostatní jsou schované za pay wallem, a bez platby se k nim nedostanete.

Hair Color Changer: Change you

Velkou výhodou aplikace Hair Color Changer: Change you je obrovský výběr odstínů, který nabízí. Najdete tu modrou, zelenou, červenou, fialovou a samozřejmě veškeré „normální“ barvy. Na druhou stranu ale mnoho barev působí zvláštně umělým dojmem, a to především ty světlé. Celá aplikace je zdarma. Určitě se vám vyplatí ji vyzkoušet. S výběrem nové barvy vám pomůže, žádné zázraky od ní však nečekejte.

Hair Color Booth

Aplikace Hair Color Booth je zajímavá. Pokud je ale vaším cílem zjistit, jaká barva mám bude nebo nebude slušet, pak to není nic pro vás. Jednak vůbec nenabízí žádné přirozené odstíny, a zároveň neposkytuje možnost plného probarvení vašich vlasů. Můžete v ní ovšem vytvořit fotky se zajímavým efektem.