Horoskopy

4 Znamení, která budou v únoru 2024 nejméně šťastná

4 Znamení, která budou v únoru 2024 nejméně šťastná

Někteří lidé jsou naplněni radostí, zatímco jiní jsou z jakéhokoliv důvodu doslova skleslí a říkají, že štěstí je míjí. Tento postoj může být způsoben událostmi, které se jim dějí, ale též umístěním hvězd. Představme si tedy čtyři znamení zvěrokruhu, která se budou během letošního února cítit nejvíce nešťastná. 

Střelci (23. 11. až 21. 12.)

Smyslné a velmi zranitelné povahy. Je jim blízká romantika, často si v hlavě vytvářejí obrazy ohromujícího iluzorního světa. To vše se samozřejmě proti tvrdé realitě často zhroutí. Hlavním jejich problémem bude neustálá sebeanalýza.

Střelci budou v sobě hledat chyby a nedokonalosti tak usilovně, že je skutečně objeví. Srážet je bude i zodpovědnost za ostatní lidi. Stejně tak velmi často, tak i v tomto měsíci budou přesouvat utrpení blízkých na sebe. To jim přirozeně kazí život a brání rozvoji.

Panny (23. 8. až 22. 9.)

Panny zaujímají třetí místo v seznamu nejméně šťastných znamení tohoto měsíce. Zástupci tohoto znamení mají příliš komplikovaný charakter jemuž vládne touha připsat si postavení mučedníků a obětí, pro které je štěstí nedosažitelným cílem. 

Neschopnost relaxovat pak povede k nadměrné nervozitě a potřeba převzít odpovědnost za každou událost, která se ve světě děje, zas přispěje ke vzniku negativních myšlenek a přesvědčení, že k dosažení jakéhokoliv, byť sebenepodstatnějšího cíle, je utopií.

Raci (22. 6. až 22. 7.)

Raci jsou na druhém místě. Tito zranitelní a umělečtí lidé rádi nesou obětní kříž stejně jako Panny. Navíc se ke zranitelnosti a přílišné citlivosti přidává podezřívavost Raků, dotažená do absolutního maxima. Zástupci tohoto znamení se téměř nikdy nenazývají šťastnými a po celý život bojují se svými domnělými duševními poruchami, které jim otravují život. 

Raci si v únoru nebudou jisti prakticky v ničem – ani ve svém vzhledu, dokonce i upřímný kompliment vyslovený jinou osobou bude jimi považován za pokus o ponížení nebo výsměch. 

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Ryby budou na prvním místě, co do počtu nešťastných lidí během letošního února. Většina zástupců Ryb jsou introverti, díky čemuž se u nich rozvine ještě výraznější sebepohlcení. 

Často budou čelit nepochopení a trávit dny sami se sebou. Bez pochopení blízkých lidí se Ryby odsuzují k osamělosti, ale pokud se jim podaří najít milovanou osobu, která je dokáže pochopit a podpořit, přesunou se do skupiny „šťastlivců“ a zapomenou na své negativní myšlenky.