Horoskopy

4 Znamení, která budou v březnu 2024 nejméně šťastná

4 Znamení, která budou v březnu 2024 nejméně šťastná

Která znamení zvěrokruhu nečeká zrovna nejšťastnější měsíc? Letošní březen nebude pro některá znamení zrovna přívětivým obdobím. Podívejte se, jestli náhodou i vy nepatříte k těm, kteří v následujících dnech nebudou hýřit štěstím.

·        Panna

·        Lev

·        Blíženci

·        Rak

Panny čeká osobní vyhoření

Lidé narození ve znamení Panny jsou perfekcionisté s jediným životním cílem: mít všechno dokonalé. Vynakládají často až příliš velké úsilí k tomu, aby bylo všechno do posledního detailu perfektní, a stojí je to mnoho sil. Neumí se zastavit, vždycky jedou na 110 % a vypadá to, že v březnu letošního roku je to dožene. Panny čeká osobní vyhoření, které se ale přežene, pokud si najdou čas na odpočinek.

Lvům bude chybět pozornost

Lvi touží po pozornosti. Chtějí být obdivováni, chtějí se hřát na výsluní a očekávají od lidí okolo sebe, že k nim budou vzhlížet. Není tajemstvím, že tohle znamení zvěrokruhu tiše trpí, pokud si ho druzí nevšímají. A právě to čeká na Lvy v březnu. Méně pozornosti od přátel jim přinese krušné dny, ale není třeba si zoufat – je to jen dočasný stav.

Z Blíženců budou emoční upíři

Znamení Blíženců je hodně společenské. Tito lidé milují konverzovat, rádi komunikují. Někdy ale jejich touha po tomto druhu pozornosti může být pro jejich okolí příliš. V březnu se z nich stanou tzv. emoční upíři a pro jejich okolí bude velmi těžké s nimi trávit čas. Blíženci budou vystaveni komunikačnímu tichu, což pro ně bude psychicky velmi těžké.

Raci prožijí trable v lásce

Ani na Raky nečeká zrovna přívětivý měsíc. Prožijí trable v lásce a ponesou to těžce. Čekají je hádky, spory, některé jedince dokonce i rozchody nebo rozvody. Březen pro ně nebude, po milostné stránce, vůbec šťastným měsícem. Nezadaní prožijí zklamání v podobě odmítnutí, což nebude příjemné a ubere jim to na sebevědomí.