Horoskopy

4 Znamení, která budou na jaře 2024 nejméně šťastná

4 Znamení, která budou na jaře 2024 nejméně šťastná

Také už se nemůžete dočkat jara? Nejoblíbenější roční období plné barev a sluníčka. Pro některé z nás ale nebude tohle období zrovna šťastné. Zjistěte, jestli i vás čekají spíše temnější okamžiky a jestli se řadíte ke čtveřici znamení, na která nic dobrého nečeká.

·        Ryby

·        Blíženci

·        Štír

·        Beran

Ryby

Tito lidé na sebe přebírají potíže druhých. Zajímají se o starosti svých blízkých a vždycky nabídnou pomocnou ruku. Často přetěžují své schopnosti a na svá bedra toho nakládají mnohem více, nežli dokážou unést. A právě to se stane letos na jaře. I když to Ryby myslí dobře a snaží se za každou cenu pomáhat, jejich dobrota je dožene a psychicky se sesypou. Budou si muset dopřát čas na odpočinek, aby se opět dostali do psychické pohody.

Blíženci

Znamení Blíženců je známé tím, že nedokáže odpočívat, má hlavu plnou nápadů a pořád něco podniká. Neumí se nudit, jenže někdy je třeba trochu ubrat a nesnažit se stihnout a zvládnout úplně všechno. Na Blížence tak čeká menší vyhoření, kdy absolutně ztratí motivaci dělat cokoli, dokonce i činnosti, kterým se jinak věnovali moc rádi a které je bavily.

Štír

Štíři mají přirozeně problém komunikovat s druhými lidmi. Působí na ně arogantně, povrchně a namyšleně, i když to ne vždy myslí dobře. Právě jejich neschopnost najít správný tone of voice s druhým člověkem bude jejich prokletím během letošního jara. Lidé se jim začnou stranit, protože nebudou chtít být vystaveni jejich povrchnímu jednání. Zamyslete se, jak s druhými mluvíte a něco s tím udělejte.

Beran

Paličatost je pro tohle znamení typická. Stát si za svým názorem je sice v pořádku, ale jak je známo, Berani to často a rádi přehání. Kolikrát jsou schopni se s vámi hádat do krve jen proto, aby to byli oni, kdo bude mít poslední slovo. Jaro letošního roku bude pro Berany zkouškou, budou se muset naučit ustupovat a ne vždy prosazovat jen svůj názor.