Horoskopy

3 znamení, pro které bude jaro 2024 nejhorší

3 znamení, pro které bude jaro 2024 nejhorší

Jaro je pro mnohé z nás příslibem nových začátků a příležitostí, jak něco ve svém životě změnit či začít dělat jinak. Pro některá znamení zvěrokruhu ale letošní jaro zrovna přívětivé nebude. Zjistěte, pro kterou trojici znamení nejsou na obzoru zrovna pohodové vyhlídky. Možná k nim patříte i vy.

·        Rak

·        Váhy

·        Střelec

Raci budou prožívat trápení v lásce

Pro Raky je láska a vztahy jako takové neskutečně důležitou součástí života. Jsou to lidé, kteří rádi lásku dávají a rádi ji dostávají zpátky. Touží po harmonickém vztahu a fungující rodině. Jenže letošní jaro pro ně, zrovna na vztahové rovině, moc přívětivé nebude.

Ba spíše naopak. Na Raky čekají trable v lásce a to v některých případech až takové, že se budou pálit mosty, přetrhávat dlouholeté vazby. Bude to bolestivé období plné smutku, pláče a dokonce i nenávisti k bývalým partnerům.

Váhy se budou potýkat se zdravotními potížemi

Na jaře často začínáme s nějakým sportem nebo fyzickou aktivitou. O tom si ale lidé narození ve znamení Vah mohou nechat jen zdát. Doženou je totiž zdravotní potíže, které třeba delší dobu vědomě přehlíželi a mávali nad nimi rukou.

Jste-li narozeni v tomto znamení, připravte se na to, že po zdravotní stránce následující měsíce nebudete jako rybičky. Dostaví se nejen klasická onemocnění, jako jsou chřipky a virózy, ale jak už bylo řečeno, na povrch vyplavou i dlouho přehlížené zdravotní obtíže.

Střelcům se nebude dařit v práci

Střelci by se měli mít na pozoru, pokud jde o jejich kariéru. Možná jste svou práci brali jako samozřejmost, nebo jste si stěžovali, že vás daná pozice nebaví. Hvězdy vás možná vyslyší a vy se můžete dočkat propuštění nebo snížení platu.

Střelci, kteří jsou bez práce a aktivně hledají nové pracovní příležitosti, ve svém hledání během letošního jara moc úspěšní nebudou. Očekávejte odmítnutí, které vám na sebevědomí zrovna dvakrát nepřidá.