Horoskopy

3 znamení, která budou na jaře 2024 nejméně oblíbená

3 znamení, která budou na jaře 2024 nejméně oblíbená

Patříte k lidem, kteří se cítí nejlépe obklopeni přáteli? Líbí se vám pozornost? Nebo jste naopak ten typ člověka, který se raději drží stranou? Následující jarní měsíce nebudou, co se popularity týče, k některým znamením zvěrokruhu zrovna přívětivé. Podívejte se na 3 znamení, která budou na jaře 2024 nejméně oblíbená.

·        Štír

·        Blíženci

·        Lev

Štír ostrouhá  kvůli své povrchnosti

Lidé narození ve znamení Štíra nejsou od přírody zlí nebo zákeřní. Bohužel si ale od druhých drží odstup a na své okolí pak díky tomu působí povrchně, namyšleně a arogantně. Štírům nevadí, co si o nich druzí myslí, protože na názory dalších lidí v životě nedávají. Nicméně tahle často mylná domněnka vyvolaná jejich odstupem od druhých způsobí, že se jim lidi budou stranit. Nikdo nechce trávit čas s člověkem, který se na něho dívá z patra a působí povrchně.

Blížence dožene jejich potřeba roznášet drby

Blíženci jsou družné znamení, které miluje komunikaci. Tito lidé se rádi druží a povídají si, mají ale i stinnou stránku a to takovou, že rádi roznáší drby a klepy. Blíženci jednoduše pomlouvají a na jaře tohoto roku na to bohužel nepříjemně doplatí. Lidé se jich začnou stranit, protože se k některým donese, že je pomlouvali před ostatními a logicky si takové chování nenechají líbit.

Lvi doplatí za svou upřímnost

O lidech narozených ve znamení Lva je velmi dobře známo, že jsou to lidé velmi upřímní. Řeknou vám pravdu za jakékoli situace a nehledí na to, co to s vámi udělá, jestli vám náhodou svými slovy neublíží. Na tohle totiž Lvi nehledí, pro ně je upřímnost prvořadá a na následky už se nedívají. Jenže na jaře roku 2024 právě na svou upřímnost vždy a všude doplatí. Lidé se s nimi nebudou chtít bavit ze strachu, co se o sobě dozví.