Další

3 Vtipy dne: Těmito vtipy pobavíte kolegy i kamarádky

3 Vtipy dne: Těmito vtipy pobavíte kolegy i kamarádky

Cítíte, že nálada u vás v kanceláři je ráno na bodu mrazu? Pak pro vás máme jednoduchou radu. Stavte ráno v pekařství a kupte každému z kolegů nějakou dobrotu. A zatímco kolegové budou jíst, zlepšete jim den některým z našich vtipů. Tady jsou tři, kterým se zaručeně zasmějí.

Vtip o nakupování, který pobaví ženy i muže

Přijde pán do hračkářství a ptá se prodavače, zda mají v nabídce panenky Barbie, že by rád jednu koupil dceři k Vánocům.

Prodavač odpoví: „Ale jistě. Máme Barbie gymnastku za 600 Kč, Barbie doktorku za 600 Kč, Barbie potápěčku za 600 Kč a Barbie učitelku za 600 Kč. Pak tu máme rozvedenou Barbie a ta stojí 8 345 Kč.“

Pán se podiví: „Jak je možné, že je rozvedená Barbie o tolik dražší než všechny ty ostatní panenky?“

„To je přeci jasné,“ odpoví prodavač. „Je k ní Kenův dům, Kenovo auto, Kenova loď, Kenova stáj s koňmi a Kenův karavan.“

Vtip o „milenci“

Zatímco je muž na služební cestě, žena si objedná novou skříň do ložnice. Skříň jí doručí a rovnou i smontují. Žena si ji zálibně prohlíží, když v tom projede pod okny tramvaj a skříň se celá rozpadne.

Žena neví, co má dělat. Sama skříň smontovat neumí, manžel není doma, a tak požádá o pomoc souseda. Ten je velice ochotný, přijde, skříň smontuje, ale když má hotovo, opět projede pod okny tramvaj a skříň opět spadne.

Soused chvílí přemýšlí a pak navrhne ženě, že si vleze do skříně, počká na projíždějící tramvaj a alespoň uvidí, co je za problém. Žena souhlasí a jde do kuchyně uvařit kávu.

V tom se vrátí manžel. Otevře skříň, vidí tam souseda a zařve na něj: „Co tu děláš, sakra?“

Soused chvíli přemýšlí a pak řekne: „Víte co, rovnou mi jednu vrazte, kdybych vám řekl, že tu čekám na tramvaj, stejně byste mi nevěřil.“

Vtip o blondýnkách

Ve vlaku vedle sebe sedí právník a blondýna. Blondýna je unavená a chce spát, ale právník by si s ní rád povídal. Navrhne jí proto zajímavou hru: „Já vám dám otázku a když nebudete znát odpověď, zaplatíte mi 100 Kč, pak mi dáte otázku vy a když já nebudu znát odpověď, zaplatím vám 10 000 Kč.“ Blondýnka chvíli váhá, je opravdu unavená a chtěla by spát, ale nakonec souhlasí.

Právník položí otázku: „Jaká je nejvyšší hora světa?“ Blondýnka mlčí, sáhne do kabelky a podá právníkovi 100 Kč.

„A teď se ptejte vy, povídá právník.“ Blondýnka se zamyslí a ptá se: „Když je to doma, je to červená a má to tři nohy, když to vyběhne ven, změní to barvu na modrou a má to nohy dvě. Co je to?“

Právník přemýšlí, hodinu hledá odpověď na internetu, volá všem svým známým, ale na odpověď nepřijde. Sáhne tedy do peněženky a dá blondýnce 10 000 Kč.

„A teď mi proboha řekněte odpověď. Co to je?“ Blondýnka jen sáhne do kabelky a podá právníkovi 100 Kč.