Vlasy

3 účesy, které vás omladí o 10 let: zkusíte je 2024 také?

3 účesy, které vás omladí o 10 let: zkusíte je 2024 také?

Každá žena má jedinečný styl, ve kterém se cítí dobře. Co když ale existuje účes, na který jste zatím nenarazila, a mohl by způsobit, že budete vypadat mladší? Přinášíme vám návrhy na střihy, které dodají vašemu vzhledu šmrnc, a budete si díky nim připadat, jako byste se posunula v čase. Zde jsou 3 účesy, které vás omladí o 10 let.

1. Krátký bob s delšími prameny

Letošním hitem je krátký bob, u kterého jsou konečky vlasů foukány do kulata pomocí kulatého kartáče. Mladistvého vzhledu dosáhnete, když tento střih oživíte delšími prameny vlasů, které necháte volně padat kolem obličeje. Opticky tím prodloužíte svůj krk a obličej. Účes vypadá mladistvě, svěže a nespoutaně.

Dívka s krátkými vlnitými vlasy.

2. Středně dlouhé vlnité vlasy

V tomto účesu se budete cítit uvolněně, jakoby jste se právě vrátila z příjemného pobytu na pláži. Středně dlouhé vlasy opticky prodlužují krk, což působí přitažlivě a elegantně. Jemně zvlněné vlasy zase působí mladistvým, lehkým a ležérním dojmem. Díky tomuto účesu navíc dodáte svým vlasům na objemu, což je velmi žádoucí a sexy.

3. Účes Pixie

Mezi 3 účesy, které vás omladí o 10 let, patří hit mezi účesy, a to střih Pixie. Jedná se o vrstvený krátký účes, který působí odvážně, sebevědomě, moderně a je vhodný pro různé tvary obličeje. Výhodou účesu je jeho snadná údržba a také to, že jej můžete každý den stylovat úplně jinak. S jedním účesem si tedy můžete na hlavě pokaždé vykouzlit něco jiného. 

Dvě ženy s krátkými účesy Pixie.

Představili jsme vám 3 účesy, které vás omladí o 10 let. Pamatujte ale, že je nejdůležitější, abyste se v daném střihu cítila příjemně hlavně vy. Můžete se nechat inspirovat, ale vždy dbejte na svůj vnitřní hlas, který vám jasně říká, co opravdu chcete. Pokud chcete výrazněji experimentovat nebo si nejste jistá výběrem vhodného účesu, poraďte se se svým kadeřníkem, který vám poradí, jaký účes je nejvhodnější pro váš typ osobnosti a tvar obličeje.