KrásaKrása a módaVlasy

3 detaily v účesech, díky kterým budete vypadat o 10 let mladší

3 detaily v účesech, díky kterým budete vypadat o 10 let mladší

Správný účes dokáže podtrhnout nejen vaši osobnost, ale také vás omladit. A pokud nechcete kompletně měnit svůj střih, můžete zvážit zapojení jen několika detailů, které vás omladí. A které to jsou?

Baby Lights

Baby Lights jsou velmi jemné, bílo-blond melíry vytvořené velmi jemnou barevnou technikou, které napodobují blond odstín dosažený přirozeným zesvětlením vlasů na slunci. Jedním z hlavních lákadel techniky Baby Lights je, že ji lze použít na jakoukoli barvu vlasů a jakoukoli délku. Jsou také skvělým způsobem, jak do vašeho účesu zapojit barvu, pokud máte chuť na změnu účesu, ale nechcete nic příliš drastického. Tento druh melíru je velmi přirozený, jemná a hlavně nenáročný na údržbu. Nabízejí svěží vzhled a vaše vlasy tak mohou vypadat zdravě. Váš kadeřník vám pomůže vybrat vhodný odstín, který bude odpovídat vašemu individuálnímu odstínu pleti a umožní dostáhnout nejlepšího barevného výsledku.

Ofina

Pokud vsadíte na kouzlo ofiny, vězte, že si nikdy nebudete muset nechat aplikovat botox do čela. A že jste ofinu ještě nikdy nezkoušel? Možná je čas se k této myšlence vrátit. Krom toho není ofina jako ofina. Měkká ofina odhalí lícní kosti, linii čelisti a rozšíří oči, zatímco delší ofina vaše oči rozšíří. Je také důležité, jak propojíte ofinu se zbytkem střihu. Dalším veledůležitým detailem je způsob sušení vlasů. Ofinu je nejlepší nejprve vysušit ručníkem a teprve poté je vyfénovat. Nejlepší je použít také kulatý kartáč, kterým ofinu můžete nadzvednout a dát jí nějaký tvar. Pamatujte také na to, že ofinu je nejlepší fénovat odshora směrem ke konečkům a nikdy ne zespodu. Tak či onak je ofina nejlepší způsob, jak v pokročilém věku vypadat nejen mladě, ale také žensky.

Vrstvy

Pokud uvažujete o moderním účesu, měli byste zvážit vrstvený střih. Mějte na paměti také to, že textura a hustota vašich vlasů mohou rozhodnout o konečném vzhledu. Pokud je vrstvení provedeno správně, může pomoci vlasům přidat na objemu, dodat jim rovnováhu a vám vrátit mládí. Jednou z výhod vrstvených střihů je ten, že je vhodný i pro jemné vlasy. Účelem vrstvení je totiž vyrovnat objem a dodat vaší hřívě živější vzhled. Tímto účesem můžete také navíc zeštíhlit, prodloužit nebo zkrátit tvar obličeje. Krom toho vrstvený účes také zakryje nedostatky na vašem obličeji, což ocení ty ženy, které bojují s vráskami nebo tmavými skvrnami.