KrásaVlasy

Rychlý účes dlouhé vlasy: 3 tipy pro rok 2024! Už jste je vyzkoušely?

Rychlý účes dlouhé vlasy: 3 tipy pro rok 2024! Už jste je vyzkoušely?

Čas od času každý z nás potřebuje vykouzlit nějaký rychlý účes, dlouhé vlasy to však často komplikují. Pokud máte sama dlouhou a hustou hřívu jistě dobře víte, že vykouzlit nějaký hezký účes většinou není otázkou pár minut. Jistě, můžete vlasy stáhnout do culíku nebo zamotat do ležérního drdolu, do práce ani do společnosti se však ani jeden z těchto účesů příliš nehodí.

  • Zkuste copy
  • Culíky ano, ale…
  • Drdoly jsou nestárnoucí klasika

Zkuste copy

Možná si říkáte, že copy jsou pro vás trochu moc dětinské, a částečně máte pravdu. Musíte si ale uvědomit, že není cop jako cop. Existují i jejich „dospělejší“ verze. Respektive verze vhodné i pro dospělé ženy.

Asi nepřijdete zítra do práce se dvěma copy, jaké nosila Pipi Dlouhá punčocha, ale co takhle se inspirovat jinou pohádkou. Elsa z Ledového království je pověstná svým volným copem, který rozhodně jinak infantilně nepůsobí. Navíc je to rychlý účes. Dlouhé v vlasy v něm vypadají naprosto kouzelně.

Ani s culíkem nemusíte šlápnout vedle

U takzvaného „koňského ohonu“ musí být vidět, že jste si na něm dala záležet. Měl by být souměrný, upravený a důležitá je také volba gumičky. Zářivé barvy si nechte na doma. Do společnosti zvolte tu, která ladí k vašim vlasům.

Nestárnoucí klasika

Drdoly všech druhů jsou pro dlouhovlásky klasikou, kterou jen tak něco nenahradí. Mají obrovskou výhodu. Vlasy jsou v nich totiž „uklizené“ a vy se proto nemusíte o nic starat. Velké oblibě se stále těší takzvaný „bun drdol“, který vypadá trochu jako kdybyste měla z vlasů vytvořený donut. Je velmi rychlý a s vycpávkou ho zvládne snadno vytvořit naprosto každý. Navíc velmi dobře drží.

Shrnutí

Pokud máte dlouhé vlasy, jistě víte, že je dobré se zejména v zimě, kdy se halíme do šál vyhnout tomu je mít rozpuštěné. Snadno se totiž cuchají a následné rozčesávání není nic příjemného. I rychlý účes dlouhé vlasy dokáže pozvednout.