Krása a módaPleť

Zvednutí obočí botoxem: trend, který si zamilovaly i celebrity

Zvednutí obočí botoxem: trend, který si zamilovaly i celebrity

Aplikace botoxu například do okolí očí nebo do rtů je běžná kosmetická procedura, od které si ženy slibují lepší vzhled. Slyšeli jste už někdy o zvednutí obočí botoxem neboli o metodě browtox? Tento trend si oblíbily i celebrity.

Co je browtox?

Browtox je pojem, který se v posledních letech dostává do popředí. Browtox neboli lifting obočí je procedura, při které dojde ke zvednutí obočí botoxem. Jemný dermatologický zákrok podstupují i celebrity. Jeho cílem je nejen pozvednout obočí, ale zároveň rozjasnit obličej a tzv. otevřít pohled.

Zvednutí obočí botoxem

Přemýšlíte o zvednutí obočí botoxem? Browtox je ideální metoda, s jejíž pomocí lze dosáhnout mladšího a svěžejšího vzhledu. Zvednutí obočí botoxem má za cíl nejen zajistit atraktivnější vzhled, ale browtox dokáže pomoci například i s tím, když máte od přírody takový jako když zamračený výraz. Po aplikaci botoxu se tento výraz může stát méně výrazným.

Kdo by měl uvažovat o zvednutí obočí botoxem?

Někdo by mohl říci, že zvednutí obočí botoxem řeší jen ženy pokročilého věku, to ale nemusí být nutně pravda – tuto proceduru podstupují i mladé ženy. Působení botoxu začne za cca půl roku (u někoho to může být i kratší doba) postupně odeznívat. V případě, kdy chcete v této zkrášlující metodě pokračovat, naplánujte si další návštěvu lékaře za 9 až 12 měsíců od první aplikace.

Bolí to?

Mnoho žen se zvednutí obočí botoxem obává zejména díky vidině bolesti. Úplně bez bolesti se tento zákrok neobejde, nicméně ženy, které jej podstoupily, by vám potvrdily, že se nejedná o bolest nesnesitelnou – spíše nepříjemnost. Vydržet se to určitě dá.

Zbytečné jsou také (poměrně časté) obavy, že po zvednutí obočí botoxem ztratíte schopnost ovládat výrazy svého obličeje. Browtox se provádí jemnými vpichy s malým množstvím látky. Nemusíte se určitě obávat toho, že by vám tato procedura znehybnila obočí nebo jakkoli zamezila ve výrazech.