Horoskopy

Znamení, která žijí nejdéle: patříte mezi 5 dlouhověkých i vy?

Znamení, která žijí nejdéle: patříte mezi 5 dlouhověkých i vy?

Někteří jedinci žijí déle než ostatní a dle astrologů na to má právě vliv znamení, ve kterém se tito jedinci narodili. Ať už je to zdravý životní styl nebo snaha o nastolení rovnováhy v životě, tito jedinci se těší většinou dlouhověkosti. Patříte mezi ně?

  • kozoroh
  • beran
  • panna
  • blíženec
  • váhy

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení kozoroha, jsou ve svém životě velmi disciplinovaní. Dodržují všechny doporučené zdravotní zásady a kromě stravy se také udržují v kondici. I když mají velmi stresové zaměstnání, vždy usilují o tom. Aby tento stres odbourali u svých oblíbených činností. Rovnováha v jejich životě a sklony ke zdravému životnímu stylu je klíčem dlouhověkosti kozoroha.

Beran (21. března – 20 dubna)

I když se vám může zdát, že beranovi každou chvíli pře vztekání se praskne cévka, což jistě povede k jeho brzkému úmrtí, opak je pravdou. Berani mají neskutečnosti životní energii a ve vyšším věku jsou velmi vitální. Navíc jsou velmi odhodlaní a ambiciózní, takže jodu i přes největší překážky.

Panna (23. srpna – 22. září)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení panny, jdou velkými perfekcionisty. Celý život se udržují ve formě po všech stránkách. Jsou velmi organizované, což jde ruku v ruce s jejich dlouhým věkem, když se vyhýbají stresovým situacím.

Blíženec (22. května – 21. června)

Blíženci jsou věčnými optimisty. Optimismus je neopouští ani ve chvílích, kdy mají nějaké problémy nebo potíže. Užívají si života na plno a nijak neřeší, co bude zítra. Milují přírodu a čerstvý vzduch. Obdobně jako jiná dlouhověká znamení zvěrokruhu mají vztah ke zdravému životnímu stylu.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy si v životě zachovávají rovnováhu a klid, díky čemuž mohou svůj život prožít velmi pokojně. Vyhýbají se sporům a konfliktům, které z nich vysávají jen energii a tuto energii pak čerpají ve stáří.