Horoskopy

Silné a slabé stránky podle znamení: jaké má každé z 12?

Silné a slabé stránky podle znamení: jaké má každé z 12?

Nelze říct, že jedno znamení je horší než druhé nebo lepší než jiné. Jsou samozřejmě jedinci, kteří jsou ze své přirozené povahy oblíbenější, ale jedno mají všechna znamení společné. Všechna mají své silné a slabé stránky a ty si dne odhalíme.

Beran

Jedinci narození ve znamení berana jsou velmi soutěživí a ambiciózní. To je jejich silná, ale zároveň také slabá stránka, protože pokud se jim nedaří, velmi to naruší jejich sebevědomí.

Býk

Býci jsou velmi loajální, ale současně také tvrdohlaví. Pokud s nimi budete zadobře, bude s vámi jednat jako s členem královské rodiny, ale pokud ho urazíte, bude k vám přechovávat velkou zášť, která ho už nikdy neopustí.

Blíženci

Ačkoliv jsou blíženci velmi talentovaní, přátelští a nemají problém se přizpůsobit, mají velký problém s trpělivostí. Pokud něco dlouho trvá nebo se činnost stane stereotypní, berou nohy na ramena.

Rak

Rak se snaží všem zavděčit, takže nedokáže mluvit o svých skutečných pocitech. Pokud se vám otevře, je to projev nehynoucí lásky a maximální oddanosti.

Lev

Lvi milují být středem pozornosti a udělá pro to cokoliv. Občas by měl ale ubrat z plynu. Projevovat se dominantně ve všech situacích není příliš vhodné a je jim spíše na škodu.

Panna

Panny jsou velmi organizované, což jim v mnoha ohledech zjednodušuje život. Současně jsou ale také velmi kritické, a to nejen vůči sobě samotným, ale také k ostatním.

Váhy

Váhy jsou velmi okouzlující a empatická. Současně se ale v životě neumí moc rozhodovat a doslova je děsí jakákoliv konfrontace.

Štír

Štíři jsou staří tajnůstkáři a nedokáží se nikomu moc otevřít. Pokud máte to štěstí, pak vězte, že ve štírovi naleznete nejloajálnějšího partnera, jakého si můžete přát, pozor ale na majetnické sklony.

Střelec

Střelci jsou velmi zábavnými jedinci, kteří jsou pro každou špatnost. Jsou ale také velmi nestálí a není na ně spoleh.

Kozoroh

Tito jedinci jsou velmi pracovití a ambiciózní. Mají ale problém ocenit dobrý výsledek činnosti někoho jiného, pokud není dokonalý. Jsou až přehnaně kritičtí.

Vodnář

Tito jedinci si myslí, že jsou lepší než ostatní. Současně ale mají spoustu nápadů a plánů, které sice nikdy neuskuteční, ale vždy dbají na potřeby ostatních lidí.

Ryby

Ryby jsou velmi empatickými jedinci a je radost se jím se vším svěřovat. Jejich empatie ale často vede k velkým emocionálním výkyvům a projevují se až přecitlivěle.