Horoskopy

Znamení, která nemají soudnost: těchto 5 nikdy nepřizná chybu

Znamení, která nemají soudnost: těchto 5 nikdy nepřizná chybu

Soudnost je vlastnost, která bohužel chybí mnohým lidem. Nesoudnost může spočívat například v nepřiměřeném chování nebo také nošení nevhodného oblečení. Nesoudní lidé nikdy nepřiznají svojí chyby, protože postrádají sebereflexi. Která znamení zvěrokruhu jsou nejméně soudná?

  • panna
  • lev
  • štír
  • beran
  • vodnář

Panna (23. srpna – 22. září)

Jedinci narození ve znamení panny jsou velmi kritičtí vůči sobě samotným, ale také vůči ostatním. Pokud je ale kritizuje někdo jiný, berou to velmi těžce a za žádnou cenu nechtějí přiznat navenek jakékoliv pochybení. Vždy se snaží působit dokonale, ale chybí jim soudnost v případě jejich vlastního pochybení.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi mají velmi vysoké ego a nikdy se nechtějí snížit k ničemu takovému, jako je uznání chyby. Mají dojem, že se nikdy nemýlí, a pokud jim dojde jejich vlastní chyba, za každou cenu to chtějí hodit na někoho jiného. Místo, aby se postavili problému čelem, raději zradí i nejlepšího přítele, aby se neshodili.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci narození ve znamení štíra si myslí, že dělají všechno nejlépe, protože projevují maximální úsilí, aby vše vyřešili k maximální dokonalosti. I mistr tesař se ale někdy utne. To si štíři ale nikdy nepřipouští a na své okolí jsou pak jen nepříjemní a zarytě si tvrdí své.

Beran (21. března – 20. dubna)

Vše, co berani dělají, dělají s velkou vervou. Jsou zvyklí dokázat všechno, na co si jen pomyslí a taky se jim to často daří. Pokud však udělají chybu, jsou rozčilení, ale vždy tvrdí, že všechno udělali správně. Je jim jedno, co tvrdí ostatní, důležité pro ně je jen nepřiznat chybu, protože by to brali jako osobní porážku.

Vodnář (21. ledna – 20.února)

Jedinci narození ve znamení vodnáře mají problém uznat, že by mohl mít pravdu kdokoliv jiný  než oni. Chyby kategoricky odmítají, protože si o sobě myslí, že jsou lepší než ostatní.