Horoskopy

Která 3 znamení mají pořád smůlu? Patříte mezi ně?

Která 3 znamení mají pořád smůlu? Patříte mezi ně?

Ne vždy může být všechno zalité sluncem a vědí o tom své ti jedinci, kteří se nenarodili ve znameních zvěrokruhu, které mají jenom štěstí. Štěstí lze ale jen těžko definovat a každý jej vnímáme jinak. Bohužel ale někteří jedinci narození v těchto znameních zvěrokruhu nabyli dojmu, že mají v život jen smůlu. Nepatříte náhodou mezi ně?

  • býk
  • blíženci
  • štír

Býk (21. dubna – 21. května)

Jedinci narození ve znamení býka musí vynaložit veliké úsilí, aby dosáhli svého. Ve chvíli kdy mají pocit, že karty jsou na jejich straně, opět se objeví komplikace, kterou musí vyřešit. Jiní to mají mnohem jednodušší než oni, a tak mají býci dojem, že celý svět stojí proti nim. Býci by si měli uvědomit, že i na ně se jednou usměje štěstí a že ne všechno je jen černé nebo bílé.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci mají stále pocit, že čelí překážkám, ačkoliv ve všech oblastech života vynakládají opravdu silnou snahu. Otázkou však zůstává, zda se nejedná pouze o jejich domnělé pocity. Důvodem jejich neštěstí může být také jejich přelétavost, kdy všechny jejich vztahy jsou přelétavé a nic nedokáží dotáhnout do konce. Nechceme samozřejmě nikomu křivdit, avšak všechny povahové rysy blíženců jako by byly předurčeny k neustálému stresu a s tím související smůlou.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci narození ve znamení štíra mají neustále dojem, že se všichni ostatní mají lépe, než oni samotní. Problém je v tom, že se potřebují neustále s někým porovnávat, což rozhodně není cesta ke štěstí. V jejich okolí je pravděpodobně velká spousta jedinců, kteří své vlastní problémy řeší v soukromí, jen všem dávají na odiv jen tu lepší část svého života. Štíři by tedy neměli mít pocit, že se mají na světě ze všech lidí nejhůře, protože to nutně nemusí být pravda.