Horoskopy

Znamení, která jsou psychopati: zjistěte, na koho si dát pozor!

Znamení, která jsou psychopati: zjistěte, na koho si dát pozor!

Bez ohledu na znamení má každý člověk na světě občas náladu pod psa nebo je naštvaný. Těchto 6 znamení má největší sklony k psychotickým stavům a v těchto znameních byli narozeni také někteří známí sérioví vrazi.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou mistři ve vyjadřování emocí. Tyto jejich emoce ale dokáží být v hloubi jejich duše ještě temnější, než se navenek může vůbec zdát. Pokud je jim ublíženo, což vnímají poměrně často, představují si ve svých myšlenkách, jak problém násilím vyřeší. Největšími psychopaty se stávají v milostné oblasti. Nejčastější jsou vraždy ze žárlivosti.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou nejméně oblíbeným znamením. Jejich pomstychtivost je pověstná. Při představách, jak bude probíhat pomsta mají však sadistické myšlenky, což z nich dělá jedny z největších psychopatů zvěrokruhu.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Psychopatické myšlenky má střelec poměrně často. Přece jen je ohnivým znamením. Tyto myšlenky však poměrně rychle zažene a spíše, než k zabití se uchýlí ke krádeži. Nikdy se ale nenechají chytit.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk je materialisticky založení. Pokud zatouží po bohatství, které má někdo jiný, udělají vše pro to, aby jej získali také. Nechají strhnout svou temnou stránkou a uchýlí se často i k podvodům.

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani se snadno rozčílí, což z něj dělá psychopaty. Jsou od přírody velmi impulzivní a blázniví, nikoliv však zlí. Jejich impulsivnost je může dohnat až k ublížení druhým, proto je lepší vycházet s nimi a nijak je nerozčilovat.

Kozoroh (22. prosince – 10. ledna)

Pracovití kozorozi se navenek tváří vyrovnaně, ale opak je pravdou. Musí vynaložit velké úsilí, aby zůstali klidní. Z nějakého důvodu jsou to právě kozorozi, kteří vedou žebříček znamení sériových vrahů.