Horoskopy

Znamení bez citů: Která 4 znamení jsou nejvíce bezcitná?

Znamení bez citů: Která 4 znamení jsou nejvíce bezcitná?

Některá znamená zvěrokruhu jsou chladná a emocí prostá. Víte, jaká znamení to jsou? Pokud máte čas, zahrajte si jednoduchou hru. Zamyslete se nad tím, kteří lidé z vašeho okolí jsou podle vás bezcitní. Pak zjistěte, v jakém znamení se narodili. Sedí to? Narodili se tito lidé ve znamení Kozoroha, Blížence, Štíra nebo Raka?

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi bývají svým okolím často vnímání jako chladní, bez emocí a bezcitní. Je to dáno především tím, že jsou zaměřeni na dlouhodobé cíle a za každou cenu se snaží překonat veškeré překážky na cestě k těmto cílům.

Samotní Kozorozi své city často skrývají a potlačují. Mají totiž strach, že by je city zdržovaly při cestě za jejich snem.

Blíženec (21. května – 20. června)

V Blížencích se skrývají dvě osobnosti. Jedna je vřelá, přátelská a usměvavá, druhá je chladná, uzavřená a tichá. Vždy tedy záleží, na jakou polovinu Blížence natrefíte.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Máte ve svém okolí Štíra? Dávejte si na něj pozor. Umí totiž být krutý, rafinovaný a neváhá ublížit. Přesně odhadne, kam zatnout drápy a udeří na tom nejcitlivějším místě. Pozor! Štíry raději nepokoušejte a neubližujte jim. Pokud to uděláte, jejich pomstou si můžete být jistí.

Rak (21. června – 22. července)

Speciální kategorii představuje Rak, který sice prostý citů není, ale bezcitný umí být hodně. Raci bývají hodně citliví, emočně založení a záleží jim na lidech. Pokud je však někdo zraní, hluboce je to zasáhne. V tuto chvíli umí být opravdu bezcitní. Svými slovy a činy dokážou během vteřiny spálit všechny mosty.