Horoskopy

Zlomyslná znamení zvěrokruhu: žebříček TOP 5 lstivých znamení

Zlomyslná znamení zvěrokruhu: žebříček TOP 5 lstivých znamení

Máte ve svém okolí někoho, kdo neustále dělá schválnosti? Pomlouvá ostatní jen, aby se ukázal, že on je lepší? Pak se možná narodil v některém z níže uvedených znamení. Toto je žebříček těch nejzlomyslnějších znamení zvěrokruhu.

  • rak
  • býk
  • beran
  • štír
  • blíženci

Rak (22.června – 22. července)

Na prvním místě žebříčku nejzlomyslnějších znamení se umístil rak. Raci jsou velmi emotivní a pokud jej rozčílíte, pocítíte i jejich tvrdou schránku. Jakmile narušíte jeho pocit bezpečí nebo domova, okamžitě půjdou do protiútoku.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk potřebuje pro svůj život velké množství prostoru. Pokud se mu jej nedostává, nebo má dojem, že je zrazen, promění se doslova v led. Doslova bude rozpoutáno peklo na zemi a všechna vaše zranitelnost bude býkem kumulována proti vám.

Beran (21. března – 20. dubna)

Beran je pod slupkou tvrdosti velmi citlivý člověk, který jen touží po uznání a soucitu. Pokud o něm budete pochybovat nebo jej jinak naštvete, řekne vám věci, která vám dokáží způsobit trauma. Beran bude tak tvrdý, že si příště rozmyslíte, jestli ho příště jakkoliv zpochybníte.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Na pátém místě tohoto žebříčku se umístil štír. Jejich zlomyslnost souvisí s jejich pomstychtivostí. Pokud je někdo zklame či jim jinak ublíží, budou plánovat pomstu i několik let, jen aby byla perfektní. Postaví se i neprávem do role oběti a využijí všechny prostředky, které budou mít.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci milují komunikaci s ostatními. Bohužel se však nejedná jen o komunikaci na přátelské úrovni, obzvláště o lidech, se kterými zrovna komunikují. Jejich zlé dvojče dokáže velmi projevit v negativním komentování jiných, jen aby je zesměšnili a pobavili ostatní.