Horoskopy

Ženy podle znamení: naučte se pracovat s vlastnostmi, které vám hvězdy přisoudily

Ženy podle znamení: naučte se pracovat s vlastnostmi, které vám hvězdy přisoudily

Jaké jsou ženy podle znamení? Pokud porozumíte znamení zvěrokruhu, ke kterému náležíte, můžete lépe pochopit sebe sama. Díky tomu se vám může podařit ze sebe dostat to nejlepší:

  • Můžete pracovat se svými slabými stránkami.
  • Můžete se zlepšovat v silných vlastnostech.
  • Budete umět zdokonalovat sebe sama.
  • Umíte pochopit i ostatní.

Ženy podle znamení

Zde je tabulka, která znázorňuje, jaké jsou ženy podle znamení. Najděte si to svoje.

ZnameníTypické vlastnosti
BeranDominantní osobnost, šéfka, situaci chce mít pod konrolou za každou cenu. Milují výzvy, rády zkouší něco nového.
BýkPraktické ženy. Umí si užívat života. Jsou dobré kamarádky, můžete se na ně spolehnout. Pro ně je lepší kvalita, než kvantita.
BlíženciZvědavé ženy, milují potkávání nových lidí. Jsou flexibilní, rády se učí novým věcem. Ve společnosti jsou oblíbené.
RakMilující, pečující a vášnivé. To z nich dělá dobré partnerky. Mohou být i velmi žárlivé. Chtějí ukázat to nejlepší, co v nich je.
LevSebejisté, kreativní, jsou rády ve středu pozornosti. Jsou šarmantní a dbají na svůj vzhled. Rády na sobě pracují.
PannaPečlivé ženy, mají rády všechno podle plánu. Rády ostatním pomáhají a hledají si svou vlastní cestu.
VáhyVyrovnané ženy, umí najít řešení na každý problém. Spolehlivá osoba, která chodí včas. Ráda si tvoří seznamy, co je potřeba v určitý den splnit.
ŠtírPatří k nejžárlivějším ženám zvěrokruhu. Vášnivé a citlivé, umí milovat celou duší. Nebojí se změn. Umí tvrdě pracovat, když si jde za svými sny.
StřelecOptimistické ženy, které se nebojí dobrodružství. Rády objevují nové věci a nerady něco plánují předem. Jsou zvědavé.
KozorohAmbiciózní, umí tvrdě pracovat. Zaměřené především na kariéru, rodinu zakládají později. Jsou zodpovědné. Jako matky jsou svědomité, ale ne příliš hravé.
VodnářJedinečné osobnosti, rády si hledají svou vlastní cestu. Jsou kreativní, ale často též chaotické. Ve svém chaosu se ale umí vyznat.
RybySoucitné, nápadité ženy. Odhalí, jak se cítíte, a chtějí vám pomoci za každou cenu. Umí vyjádřit své pocity. Patří mezi snílky.