Horoskopy

Záporné vlastnosti jednotlivých znamení: těchto 12 vás možná odradí

Záporné vlastnosti jednotlivých znamení: těchto 12 vás možná odradí

Zajímá vás, jaké znamení je arogantní, kritické nebo dokonce vyhledávají konflikt? Tak právě pro vás jsme si připravili špatné vlastnosti ke každému znamení.

Beran, Býk, Blíženec

Berani jsou velice sobečtí a myslí pouze na sebe a na to, co bude pro ně to nejlepší. Když není po jejich, tak ani agresivita jim nebude cizí. Celkově se rádi hádají, kvůli každé prkotině. Býci jsou milovníci lenošení. Dostat ho někam ven nebo ho přinutit ke sportovním aktivitám je téměř nemožné. Taktéž rádi zůstávají ve své oblíbené rutině a neplánují z ní vystoupit. Blíženci mají dvojí osobnost, nikdy nevíte, s jakou osobou komunikujete. Na jedné straně lidi pomlouvají a na druhou jim lezou do zadku.

Rak, Lev, Panna

  • Raci bývají velice upnutí a chtějí si svoji nejbližší osobu udržet co nejblíže a nejdéle. Dokáží přejít až k citovému vydírání a rád uráží okolí, jen aby zůstal se svojí spřízněnou duší.
  • Lvi jsou králové arogance. Myslí si, že se svět točí pouze kolem nich. Doslova miluje obdiv a chválu a jak se mu nedostává, tak je zle.
  • Panny rády kritizují a poučují. Všude najdou chybku, možná i tam kde není. Nesmíme zapomenout zmínit to, že jsou opravdu velcí puntičkáři, takže zapomeňte na posunutí obrazu o 5 milimetrů.

Váhy, Štír, Střelec

Váhy se rády zalíbí úplně každému, a proto naslibují hory doly. Taky mají velký problém s rozhodováním, nad kterým dokážou strávit i hodinu svého času. Štír skrývá za klidnou maskou jistou nenávist. Jejich pomstychtivost, žárlivost nebo touha druhé ovládat a manipulovat jimi je vyšší než u jiných znamení. Na první pohled vypadají Střelci nekonfliktně a pohodově. A právě to vás vytočí. Jejich klid je až moc klidný, což znamená, že i větší problém berou velice flegmaticky.

Kozoroh, Vodnář, Ryby

  • Kozoroh – chladný jak psí čumák? Tak přesně tohle přirovnání sedí ke Kozorohům. Špatně vyjadřují emoce a tímto odpuzují každého kdo se je snaží poznat.
  • Vodnář – milovníci svobody. Vždy budou kopat za svůj vlastní tým a rozhodují se hlavně podle sebe.  
  • Ryby – rády se staví do role oběti, vzdychají a naříkají, kolik toho mají naloženo a jak krutý k nim život je. O pomoc si ale neřeknou ani ji nepřijmou