Horoskopy

Jak naštvat jednotlivá znamení: 12 dobrých rad, jak je rozhodit

Jak naštvat jednotlivá znamení: 12 dobrých rad, jak je rozhodit

Jste trochu zákeřní a vyžíváte se v popichování ostatních? V tomto případě vás potěší náš článek o tom, jak naštvat různá znamení. 

Beran, Býk, Blíženci

Ne nadarmo je Beran první ve znamení zvěrokruhu. Miluje být první a při představě, že by ho první místo minulo, stává se z něj nevrlý a chladný tvor. Býk nikdy nepřipustí stav podřízenosti. Slova jako na to nestačíš nebo to nedokážeš si raději nechte pro sebe. Pokud se vše neřídí podle Býka, tak se hodně urazí. Blíženci milují komunikaci a společenské akce. Jsou velice vtipní a dokážou rozesmát dav lidí, ale jak se na parketu objeví vtipná konkurence neznají meze. Budou si dělat srandu z konkurence a hlasitě si odfrkávat.

Rak, Lev, Panna

Raci jsou nenahraditelnou součástí životů své rodiny, takže pokud jsou od nich přecházení, cítí se nejen naštvaně, ale i nepotřebně. Lvi jsou zaslepeni svým charizmatem a neunesou větu stylu: to ti moc nesluší. Navíc pokud se všechny oči upínají na někoho jiného než na Lvy, tak se začnou hněvat a připravte se, že se nejedná o jen tak ledajaký hněv. Panny jsou perfekcionisti, jak se sluší a patří. Z tohoto důvodu je rozhodí i drobný detail. Jestliže jim řeknete, že nemají pravdu, připravte se na zdlouhavou hádku.

Váhy, Štír, Střelec

  • Váhy nenávidí okamžité rozhodování, takže nabádat Váhu, aby si z minuty na minuty vybrala jídlo, které bude jíst nedělá dobrotu.
  • Štíra urazí, když někdo zlehčuje něco, co považuje za nesmírně důležité. Taky moc nemusí, když jim je vyhrazeno ultimátum.
  • Střelci nemají rádi, když jim někdo hází klacky pod nohy, jelikož jsou velmi optimističtí.

Kozoroh, Vodnář, Ryby

Kozorozi tvrdě na sobě cvičí a dbají na etiku. Vytočí je, když líní lidé získají uznání za to, na čem celou dobu Kozorozi dřou. Vodnáři si zakládají na respektu svých nápadů, a proto je rozhodí neocenění jejich nápadů. Ryby nedokážou vystát drby a pomluvy, které se týkají právě Ryb.