Horoskopy

Začíná čínský rok draka: Co by vám měl v roce 2024 přinést?

Začíná čínský rok draka: Co by vám měl v roce 2024 přinést?

Čínský nový rok začal teprve nedávno, a to konkrétně 10. února. Ten letošní bude pod vlivem dřevěného Draka. Zajímá vás, co to znamená a jak se vám povede za drakova kralování? Prozradíme vám to. Díky nám se dozvíte, co od letošního roku čekat. Nebojte se, vypadá to nadějně.

Jaký bude čínský rok dřevěného Draka

Drak v čínské kultuře je silný a plný energie. Je dominantní, mocný, inteligentní a lidé ho respektují. Provází ho také štěstí a úspěch. O mnohém také vypovídá to, že kdysi dávno byl symbol draka určen pouze královské rodině.

Zdá se, že letošní rok přinese velké změny a dojde k přelomovým událostem. Pokud čekáváte, že se opět stane něco špatného (jako například v minulosti epidemie koronaviru nebo začátek války na Ukrajině), jste na omylu. Drak vždy přichází proto, aby zlo ukončil a znovu nastolil řád a harmonii. Drak nemá rád faleš a nepravdu. Miluje spravedlnost. Máme se tedy na co těšit.

Soukromý život a rok Draka

V tomto roce dostaneme příležitost pustit se do nových věcí a do činností, které jsme dlouho odkládali. A protože spoluvládcem roku je element dřeva, bude následující rok vhodný i pro podnikání. Po letech nejistoty nás čeká stabilita a vyřešení problémů, které nás už dlouho trápily. Finančním problémům je konec, přijde hojnost. Budeme plni síly a energie. Rok Draka přímo vybízí k akci. Je třeba vstát a začít něco dělat.

Speciální tip pro vás: Raději riskujte, než abyste nedělali nic a seděli doma v koutě. V roce 2024 nesmíte zůstat na místě, musíte se pohnout kupředu.

Další zajímavosti

  • Čínský rok dřevěného Draka potrvá až do 28. ledna 2025.
  • Chcete jít štěstí trochu naproti? Abyste přivolali pozitivní energii draka, ozdobte svůj domov. Pořiďte si domů draka z papíru nebo ze dřeva.
  • Děti narozené v letošním roce jsou předurčeny ke štěstí a úspěchu. Budou to děti sebevědomé, ambiciózní, energické, ale také impulzivní a tvrdohlavé. Nebudou se bát riskovat.
  • Víte, jaká jsou další znamení čínského horoskopu, která vycházejí ze staré čínské legendy? Krysa, Buvol, Tygr, Zajíc, Had, Kůň, Koza, Opice, Kohout, Pes a Vepř.
  • Čínská astrologie pracuje s pěti elementy. Kromě dřeva je to kov, voda, oheň a země.