Další

Wellness víkend v Česku: 5 tipů na kouzelná místa k relaxu

Wellness víkend v Česku: 5 tipů na kouzelná místa k relaxu

Jste přes týden pracovně vytížení a na odpočinek čas nezbývá? Připravili jsme pro vás přehled pěti nejzajímavějších míst, které nabízejí víkendové ubytování a relaxaci v jednom.

Čtyřhvězdičkový vilový resort v srdci Českých Budějovic

Toužíte prožít romantický víkend a cítit se jako hvězda amerických filmových pláten? Pak zavítejte do luxusního resortu s příznačným názvem – Villa Resort. Čekat na vás bude dřevem obložený dvoulůžkový pokoj s vychlazenou lahví prémiového sektu a bohatá snídaně až do postele. Během pobytu můžete každý den využít soukromý vstup do tyrolské sauny, ve které zrelaxuje nejen vaše tělo, ale také mysl. Nechybí ani venkovní bazén či moderně zařízené fitness.

Pokoj s privátní vířivkou i návštěva solné jeskyně v malebných Pardubicích

Vyhledáváte spíše soukromí než veřejné prostory? Pak se vypravte do klidného prostředí Penzionu Birdie, kde na vás bude čekat prostorná vířivá vana přímo na pokoji. Navštívit můžete i tamní solnou jeskyni, která má pozitivní vliv na dýchací ústrojí a odežene veškeré vaše starosti. Hezčí ráno vám vytvoří bohatá snídaně, podávaná formou švédských stolů.

Lázeňské město Karlovy Vary – uvolňující procedury i neomezený wellness

Za komplexním odpočinkem se vydejte do čtyřhvězdičkového Hotelu Kolonáda, do jednoho z nejznámějších lázeňských měst v České republice. Zajištěnou budete mít nejen polopenzi, zahrnující bohaté bufetové snídaně i tříchodové večerní menu, ale také neomezený vstup do wellness světa, ve kterém naleznete vířivku, saunu i krytý bazén. Z dostupných lázeňských procedur doporučujeme klasickou masáž či perličkovou koupel pro dvě osoby.

Klidný víkendový pobyt na ranči v Rožnově pod Radhoštěm

Pokud toužíte navštívit prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma, vyrazte na rodinný Ranč Bučiska do malebných Beskyd. Čekat na vás bude apartmán zařízený v kovbojském stylu i soukromé wellness, ve kterém naleznete nejen saunu a vířivku, ale také přístroj na masáž nohou či relaxační zónu, v niž si můžete dopřát zasloužený odpočinek.

Moderně zařízený hotýlek v centru léčivých pramenů

V případě, že hledáte menší lázeňské městečko, nezapomeňte navštívit Mariánské Lázně. Ubytovat se můžete ve stylovém Hotelu DaVinci, pojmenovaném po jednom z nejznámějších renesančních umělců. Na vkusně zařízeném dvoulůžkovém pokoji na vás bude čekat uvítací drink. Po zabydlení se můžete vydat nejen na kolonádu, kde můžete popíjet vodu vyvěrající z léčivých pramenů, ale také zavítat do městského bazénu, kde nechybí vířivka, sauna i tobogán.