Horoskopy

Horoskop na dnešek – středa 13.9.2023. Býk může očekávat štěstí v lásce, Váhy touží po společnosti

Horoskop na dnešek – středa 13.9.2023. Býk může očekávat štěstí v lásce, Váhy touží po společnosti

Beran

Měli byste si uvědomit, že existují dvě formy bohatství. Tou jednou jsou peníze a druhou je čas. Měli byste se začít věnovat detailům ve svém životě, a to v různých oblastech. Udělejte konečně první krok k tomu, abyste zapracovali na své postavě a zvažte, zda jste v současném zaměstnání šťastní. Připravte se na to, že vás čeká opravdu důležité rozhodnutí. Není špatné, když ve svých cílech míříte vysoko. Je ale důležité naplánovat si jednotlivé kroky k jejich dosažení.

Býk

Pravá láska se může objevit v okamžiku, kdy už ji nečekáte. Dnes se věnujte svému milostnému životu, protože je velká pravděpodobnost, že se stane něco dobrého! Můžete si uvědomit, že osoba, kterou jste měli jen za kamaráda, je ve skutečnosti mnohem víc. Stejně tak můžete najednou vidět jakoukoli osobu, se kterou jste si dříve vztah ani nepředstavovali. Dejte si pozor na zranění v důsledku pádu. Pokud něco nevíte, ptejte se.

Blíženci

Máte rádi svou svobodu. To neznamená, že netoužíte být ve vztahu. V současné době vám ale více vyhovuje spoléhat se raději sám na sebe. Pokud je ve vašem okolí osoba, o kterou máte zájem, začněte se s ní stýkat spíše nezávazně. Možnost rozhodnout se bez ohledu na ostatní je to, co právě teď potřebujete. V zaměstnání poslední dobou nedosahujete požadovaných výsledků. Je třeba zaměřit se na osobní růst. Bude to pro vás nová výzva.

Rak

Je velice pravděpodobné, že zapomenete na důležitou schůzku, kterou si dnes sjednáte. Zapište si ji do kalendáře, vyvěste na ledničku nebo využijte jiný způsob, který vám může pomoci událost nezmeškat. Pokud vás čeká podpis smlouvy, je lepší to odložit. Jestliže to není možné, přečtěte si smlouvu raději několikrát. Rozhodnutí, která dnes učiníte, budou vyžadovat pozdější revize. Buďte trpěliví.

Lev

Můžete očekávat peníze navíc, se kterými jste nepočítali. Je užitečné vyhledat způsob, jak vydělat další peníze. Příležitost čeká za dveřmi, je třeba nechat se řídit intuicí, která vás k ní přivede. Současná situace směruje vaši pozornost k finančnímu a realitnímu sektoru. Zvažte proto investice. Naučte se, jak peníze fungují, místo toho, abyste je bez užitku drželi na bankovním účtu nebo doma ve skříni. Rozšiřte si své znalosti a následně i bankovní účet.

Panna

Můžete se těšit na okamžik, kdy zazáříte. Pozornost ostatních bude na vás, a bude to příjemné. Daří se vám totiž naprosto ve všem, na co sáhnete. V práci dokážete vyřešit náročný úkol rychleji a efektivněji, než se čekalo. V domácnosti dokážete vyhrát drobné konflikty, aniž by se kdokoli cítil ukřivděně. Podaří se vám najít i místo, kudy unikají vaše finance. Pozorujte své okolí, abyste si všimli někoho, kdo potřebuje vaši pomoc. Udělejte si ale čas sami na sebe.

Váhy

Jste orientováni na lidi a toužíte být v jejich společnosti. Nechat lidi jít pro vás může být velmi těžké. Chvíle, které strávíte o samotě, pro vás budou smutné. Nedokážete z nich získat nic pozitivního. Pamatujte na to, že některé lidi je třeba držet si od těla, protože z vás doslova vysávají energii. Takže i společnost některých lidí může unavovat. Pokud se budete rozhodovat, myslete na vlastní prospěch a ne na ostatní.

Štír

Stanovte si své cíle nebo se rozhodněte pro nové. Je třeba vypracovat si plán, jak jich dosáhnout, protože jinak se nepohnete z místa. Nečekejte, že za vámi něco přijde samo. Je třeba vytrvat a být aktivní. Neberte se ale příliš vážně. Dobře si zvolte lidi ve svém okolí. Budou mít totiž vliv na vaše jednání, a mohou vám pomoci tvořit nebo vás naopak zlomit. Je čas udělat malý úklid v domácnosti – zaměřte se na místnosti nebo místa, která jste už dlouho vynechávali. Možná najdete něco, co jste kdysi ztratili.

Střelec

Stojíte před rozhodnutím, zda pracovat na místě, které vás baví, nebo přejít do zaměstnání, které nabízí vyšší plat. Není ale jisté, jestli vás bude bavit. Neberte peníze jako jediný faktor při rozhodování. Než dáte výpověď, dobře si to rozmyslete. Dnešní den je pro vás velmi matoucí, protože nejste schopni přijít na to, co ve skutečnosti chcete. Důležité rozhodnutí nechte na později. Můžete začít malými změnami, které vás přiblíží k tomu, co chcete.

Kozoroh

Snažíte se vyhnout se rozhovorům, které by mohly přinést zdlouhavé a nekončící diskuze. Politika a náboženství tedy nebudou dnešním tématem. Raději se soustřeďte na témata, která vytvářejí méně konfliktů a pomáhají se soustředit na práci. Existuje pravděpodobnost, že změníte názor na událost, kterou jste v minulosti řešili. Nebojte se přiznat, že to tak je. Spokojení budou nakonec všichni. Nebojte se sdílet své myšlenky s ostatními. Jsou totiž velmi zajímavé.

Vodnář

Skrýváte své dobré srdce, protože se bojíte, že se vám ostatní vysmějí nebo že budete zranitelnější. Myslete na to, že nikdo není dokonalý. Každý má svá tajemství. Dnes vás přítel pustí do svého světa a odhalí vám problémy, o kterých jste dosud neměli ani potuchy. Budete chtít pomoci. Bude vyžadovat velkou odvahu, abyste zachránili osobu od sebe samotné. Naštěstí je ve znamení zvěrokruhu Panna, a ta ve vás vzbouzí dobrodružnou povahu.

Ryby

Připravte se na to, že váš život nyní nabere nový směr. Ve vašem životě existuje někdo, kdo si vás k sobě určitým způsobem připoutal, ale není ochoten vám dát víc. Už vám s ním dochází trpělivost, takže budete stát před důležitým rozhodnutím, zda situaci chcete skutečně změnit, nebo se spokojíte s tím, co máte. Zcela přirozeně můžete najít přesně ta slova, která potřebujete. Nebude to snadné, ale rozhodnutí je nevyhnutelné.