Horoskopy

Vztahy podle znamení: 6 dvojic, kterým to v lásce bude klapat

Vztahy podle znamení: 6 dvojic, kterým to v lásce bude klapat

Věříte na osud? A na to, že každý z nás už to má nějak napsané? Chcete vědět, jak si jednotlivá znamení povedou v lásce? Zajímají vás vztahy podle znamení? Pak se podívejte, které dvojice mají předepsáno, že jim to spolu vyjde.

Vztahy podle znamení

Asi nikdo z nás si cíleně svůj protějšek nehledá na základě toho, v jakém znamení se narodil. Nicméně platí, že některá znamení zvěrokruhu k sobě mají blíže nežli jiná. Těmto dvojicím láska jen pokvete.

  • Býk + Rak
  • Blíženec + Lev
  • Rak + Štír
  • Panna + Býk
  • Váha + Blíženci
  • Ryby a Štír

Býk a Rak

Obě tato znamení jsou známá svou starostlivostí a touhou po rodinné pohodě. Dohromady vytvoří harmonický vztah s hlubokým emocionálním spojením.

Blíženec a Lev

I když se na první pohled zdá, že jsou tato dvě znamení naprosto rozdílná, právě jejich odlišnosti z nich dělají ideální partnery. Jak Blíženci, tak Lvi jsou hraví, ve vztahu se nenudí.

Rak a Štír

Vztahy podle znamení klapou i lidem narozeným ve znamení Štíra a Raka. Tahle dvojice k sobě cítí emocionální a intuitivní pouto, hluboce si rozumí, vzájemně se respektují a to jsou silné pilíře pro vztah.

Panna a Býk

Jak lidé ve znamení Panny, tak i ti, kteří se narodili ve znamení Býka, jsou silně prakticky založení. Podobně přistupují i ke vztahu, neztrácí čas hádkami, raději volí rozumný přístup. Vztah jim šlape jako hodinky.

Váhy a Blíženci

Jak si vedou vztahy podle znamení Vah a Blíženců? Určitě dobře. Proč tomu tak je? Obě tato znamení jsou komunikativní, flexibilní a přizpůsobiví jeden vůči druhému. Dokážou dělat kompromisy a bez těch to v lásce nejde.

Ryby a Štír

Dá-li to dohromady Ryba a Štír, pak vznikne velmi hluboký vztah, ve kterém se partneři vzájemně respektují, pociťují k sobě silné pouto a do budoucnosti vyhlíží společně. Oboustranně se doplňují.