DalšíHoroskopy

Vztahový horoskop v květnu 2023: Konečně pravá láska?

Vztahový horoskop v květnu 2023: Konečně pravá láska?

věten je měsícem lásky a rozkvětu. Slunce a teplo nás nabíjí energií, máj nás vybízí k oslavě lásky a nezadaní se poohlížejí po nových partnerech. Jak to bude právě s vámi podle hvězd? Co předpovídá vašemu astrologickému znamení letošní květen? 

Beran (21.3. – 19.4.) 

Rok pro vás začal poměrně úspěšně, tak se nelekněte drobných neshod, které můžete momentálně řešit s partnerem. Nepůjde o nijak závažné potíže a pocit, že jste jako na houpačce nebude trvat věčně. Našlapujte opatrně a nenechte se vydráždit kvůli hloupostem. Koncem měsíce se situace usměrní a vaše láska se upevní. Nezadaní mají v té době možnost poznat někoho nového a zajímavého. 

Býk (20.4. – 20.5.) 

Cítíte kolem sebe lásku a náklonnost a parádně si to užíváte. Potíže z předchozích dní se konečně vyřeší a vy se můžete posunout dál. Možná máte už nějakou dobu v hlavě velký krok, který jste dlouho odkládali? Teď je ten pravý čas pokročit kupředu, hvězdy vám budou přát. Nezadaní se odváží vyslovit vůči někomu, na koho si myslí. Nebojte se být aktivní a užívejte si nové začátky, které není třeba uspěchat. 

Blíženci (21.5. – 21.6.) 

Láska pro vás najednou dostává nový rozměr. Partner se snaží, prožíváte krásné chvíle, ale stále pochybujete. Pokud máte pocit, že ten vztah nemá smysl, právě květen vás vybízí rozseknout to. Rozhodně ale není dobrý nápad mít přílišná očekávání a partnera pak srovnávat s někým jiným. V klidu se zaměřte na to, co chcete. Vztah potřebuje péči od obou partnerů, tak na to nezapomínejte. 

Rak (22.6. – 22.7.) 

Květen pro vás nebude jen zalitý sluncem, čekají vás jisté neshody. Není však třeba se dohadovat a dlouze diskutovat, řešení nakonec bývá vlastně jednoduché a vaši duši posílí do budoucna. Přese všechno budete oplývat sebevědomím, nezadané tak může potkat něco nečekaného. Nechte se chvilku dobývat a zahrnovat dary, váš nový protějšek to myslí vážně a udělá to pro vás rád. 

Lev (23.7. – 22.8.) 

Ačkoli doma zažíváte klid, není dobré, aby některé věci zůstaly nevyřčeny. Právě takové období, které není narušeno jinými spory, je vhodné pro komunikaci o věcech, na které jindy není čas. Přehodnoťte, kam chcete směřovat, i v měsíci lásky může někdy přijít rozchod. A třeba je někde poblíž někdo příjemný, na koho byste rádi zaměřili svou pozornost. 

Panna (23.8. – 22.9.) 

Ve vašem dokonalém světě se bohužel někdy vyskytne problém, který je třeba vyřešit. I z malé hádky dokážete udělat velký problém sáhodlouhou analýzou, která nyní není na místě. Zachovejte klid. Vaše nespokojenost roste a vy máte dojem, že vás partner nerespektuje? V tom případě máte dvě možnosti. Buď se poohlédněte po někom novém nebo se prostě snažte, zapojte fantazii a zkuste něco nového. Překvapíte partnera i sebe. 

Váhy (23.9. – 22.10.) 

Jste už od přírody poměrně nároční na vše kolem vás včetně sebe i partnera, od kterého čekáte víc, než je v jeho silách. Díky tomu se potácíte v drobných neshodách, někdy i stále dokola. Nebuďte tak přísní a uvolněte se. Třeba pak zjistíte, že děláte zbytečně z komára velblouda. Nechte všemu čas, užívejte si hezké chvíle a nenechte si kazit dobrou náladu, která na vás srší ze všech stran. 

Štír (23.10. – 21.11.) 

Jste ve stresu z práce, a to se samozřejmě přenáší i domů. Není nutné si nosit tyto starosti s sebou všude, i když to znamená, že se budete moci více kontrolovat. Ani váš protějšek není bez problémů, možná i proto máte dojem, že je narušena vzájemná kompatibilita. V klidu si promluvte a uvidíte, že zamračené nebe nad námi nikdy není napořád. Nezadaní konečně získají svou tajnou lásku, ale pozor, ať si slibné začátky nezkazíte zbytečnou žárlivostí. 

Střelec (22.11. – 21.12.) 

Váš vztah je v poklidné pohodě, narušit to mohou drobné výtky z vaší strany, kterým se partner nechce přizpůsobit. Je ale tak důležité například to, jak se obléká? Není to jen váš pocit, že je třeba něco dělat? Zaměřte se spíš na váš čas, který věnujete svým blízkým a na budoucnost. Co takhle nějaký nový přírůstek? Možná by nebylo od věci na tom zapracovat. Nezadaní budou mít příležitost k pobavení i novému seznámení s někým výjimečným. 

Kozoroh (22.12. – 19.1.) 

Máte dojem, že nejste doceněni? Hoďte to za hlavu a snažte se vytvořit nové zážitky, které váš vztah opět upevní. Vyhnete se tak hádkám, které mohou pramenit i z toho, že trávíte méně času pospolu. Právě radosti prožívané pohromadě upevní kotvu vašeho života na správné místo. Nezadaní by neměli čekat žádnou velkou lovestory, spíše se vám povede navázat některá nová přátelství. Jednou za ně budete vděční. 

Vodnář (20.1. – 18.2.) 

Uzavřeli jste se do sebe a vaši blízcí to samozřejmě vidí a cítí. Nestyďte se mluvit o svých problémech. Někdy stačí, když vás vyslechne někdo blízký a poskytne vám podporu. Věnujte se rodině a buďte tu pro ně, protože co dáváte, to se vám vrátí. Koncem měsíce možná pocítíte určitá omezení nebo potíže, ale není třeba si s tím lámat hlavu. Nezadaní mají příležitost navazovat nové známosti, něco z toho třeba bude. 

Ryby (19.2. – 20.3.) 

Čeká vás náročné období, kdy budete potřebovat všechnu lásku a porozumění, které vám může partner poskytnout. Díky tomu budete opět silnější pro budoucí výzvy. Možná vás čeká pár zklamání, kdy váš protějšek víc mluví, než koná, ale nic si z toho nedělejte. Myslí to s vámi vážně a do konce května vám to určitě i dokáže.