Krása a módaMóda

Vyhlašujeme nejmodernější čepice pro únor 2024

Vyhlašujeme nejmodernější čepice pro únor 2024

Únor je měsíc, kdy je stále ještě chladno. Pořídíte-li si kvalitní zateplenou čepici, ochrání vás od nastydnutí. Vzhledem k široké nabídce si určitě vyberete takový model, který bude ladit se stylem vašeho oblékání. Které čepice jsou nejmodernější pro únor 2024?

Kulich

Jedná se o univerzální model, který unosíte v případě chladných procházek do přírody, ale s klidem v něm můžete vyrazit i na městské nákupy. Vybírat si můžete ze široké nabídky různých modelů. Pořiďte si třeba hravé kulichy opatřené bambulí nebo variantu přiléhavou, která je vhodná pro sportovní aktivity. Teplé kousky určené do velkých mrazů jsou opatřené podšívkou.

Baret určený pro zimní dny

Tento zástupce francouzské módy představuje nedbalou eleganci vašeho šatníku. Pořiďte si model, který bude mít mírně vyklenutý kruhový tvar. Charakteristická je pro něj špička usazená na jeho vrcholu. Zimní barety by měly být pevnější a vyrobené z vlněné plsti. Výjimku však nepředstavují kousky, které jsou pletené. Pořídíte-li si baret, doladíte svůj zimní outfit k dokonalosti.

Beanie

Tato stylová zimní čepice nabízí ležérní styl a nedbalou eleganci. Pokud si ji nasadíte na hlavu, pomůže vám opticky změkčit ostré rysy v obličeji. Kromě toho působí svěžím a mladistvým dojmem. Díky volnějšímu střihu nezpůsobí splihlost vlasů.

Vhodně zvolený materiál

Kromě různých stylů si můžete pořídit zimní čepice vyrobené z různých druhů materiálů. Na jaké se zaměřit?

Polyester – jedná se o umělé vlákno, které rychle usychá, odolává větru a je ideální volbou především pro zimní sportovní aktivity.

Polyakryl – opět umělý druh vlákna. Je odolný vůči větru. Někdy jej můžete objevit ve směsi s vlnou.

Merino vlna – je dokonale prodyšná, měkká a příjemná na omak. Z těla dobře odvádí vlhkost a je odolná vůči pachům.

Bavlna – je vhodná pro vrchní vrstvu zimní čepice. Je to prodyšné a dobře savé vlákno, které je ideální volbou pro městský outfit.

Vlna – nabízí dokonalé izolační vlastnosti. Je vhodnou volbou pro všechny, kterým je neustále zima. Vlněné čepice jsou vhodnou volbou pro ležérní či sportovní styl.

Fleec – je to materiál lehký, pokožce nebrání v dýchání. Je ideální volbou především pro čepice sportovního charakteru.