Horoskopy

Týdenní horoskop 26. února – 3. března 2024. Lev bude muset dělat práci za někoho jiného, Kozoroh může být přistižen při činnosti, která se na pracovišti nedělá

Týdenní horoskop 26. února – 3. března 2024. Lev bude muset dělat práci za někoho jiného, Kozoroh může být přistižen při činnosti, která se na pracovišti nedělá

Beran

Je pravděpodobné, že se můžete dostat do sporu, který dokonce vyústí v něco tak závažného, že se to bude muset řešit u soudu. Neustále přemýšlíte o možných výsledcích, což se projevuje na vašem psychickém stavu.

Atmosféra v rodině je ovlivněna tím, jak se chováte, když jste ve stresu. Snažte se věnovat aktivitám, které vás rozptýlí a podpoří dobrou náladu.

Po finanční stránce můžete zaznamenat drobné zisky, které vám udělají radost.

V zaměstnání můžete na některé podněty reagovat až příliš agresivně. Snažte se udržet své emoce na uzdě a dobře si promyslet, co uděláte – ještě předtím, než to uděláte.

Býk

Těšíte se dobrému zdraví. Nehrozí vám žádné akutní onemocnění a od těch chronických pocítíte úlevu. Také po psychické stránce budete šťastní a uvolnění.

Hlídejte si své výdaje a neutrácejte za věci, které nejsou nezbytně nutné. Pokud máte nouzi o peníze, hledejte nové příležitosti, jak si přivydělat.

Je důležité věnovat dostatek času své rodině a přátelům. Zkuste pro ně uspořádat něco příjemného, jako je společný výlet nebo posezení u kávy.

Při jízdě si dávejte pozor, hrozí vám ztráty nejrůznějších věcí.

Blíženci

Po zdravotní stránce můžete mít drobné potíže, ale nic vážného. Navzdory tomu se umíte radovat ze života. Věnujte se józe, meditaci a jinému cvičení, které vás udrží fit a v pohodě.

Váš finanční život je v naprostém pořádku.

Pokud řídíte vozidlu, snažte se být opatrnější. Zpomalte a snažte se včas vyhodnotit možné problémy. Nejlepší bude vyhýbat se tento týden řízení úplně.

Někomu z vaší rodiny jde na nervy vaše sebevědomí. Můžete mít kvůli tomu nepříjemný rozhovor. Na druhé straně v zaměstnání díky svému sebevědomí můžete získat nové příležitosti.

Rak

Vaše duševní potíže mohou zcela zkazit vaše fyzické potěšení. Negativně se to může projevit též na pracovišti.

Je pravděpodobné, že při plnění úkolů na cestě za vašimi cíly, se zadrhnete na něčem podstatném. Dokonce kvůli tomu můžete utrpět velkou finanční ztrátu. Snažte se ji nejprve vyřešit v okruhu rodiny, teprve poté jděte do banky.

V práci je narušeno vaše soustředění. I když se vám příliš nedaří v žádné oblasti života, nevzdávejte se. Každý má zkrátka někdy náročné období. Toto období vás ale může hodně naučit.

Lev

Můžete si konečně začít užívat života, protože jste si uzdravili všechny potíže, které vás v poslední době pronásledovaly.

Díky své obětavosti můžete narazit na neobyčejné příležitosti, které vám pomohou vydělat nějaké peníze navíc. Pokud budete investovat na základě rad od odborníka, můžete se později těšit z úspěchu.

Tento týden můžete zlepšit vztahy se všemi členy vaší domácnosti. Naplánujte si návštěvu příbuzných, se kterými jste neměli příliš dobré vztahy.

Na pracovišti budete muset dělat práci za někoho jiného. I když nedosáhnete takových výsledků jako osoba, která měla úkoly dělat původně, můžete svou práci považovat za úspěšnou.

Panna

Řada vašich zdravotních problémů zmizí, když do své každodenní rutiny zařadíte cvičení. Zaměřte se také na relaxaci, potřebujete se uvolnit.

Z ekonomického hlediska nemáte žádné potíže, spíše naopak. Budete mít spoustu příležitostí, jak si můžete přivydělat. Udělejte si finanční polštář, který vám může být prospěšný v budoucnu.

V rodinném životě můžete prožívat určitý stres. Nenechte si tím narušit svou koncentraci. Nepropadejte depresím, ale snažte se z dané situace vytěžit. Berte to jako šanci, jak se můžete posílit.

Někdo pracuje na spiknutí proti vám. Mějte oči a uši otevřené v každé situaci.

Váhy

Je třeba změnit své stravovací návyky. Možná objevíte nový koníček v tom, že začnete vyhledávat potraviny a nové pokrmy, které vám dělají dobře namísto toho, aby vás zatěžovaly.

Tento týden můžete získat finanční prostředky navíc, pokud jste v minulosti investovali. Můžete se rozhodnout pro koupi něčeho většího, jako je automobil. Nechte si poradit od známých, kteří se v problematice vyznají.

V rodině bude trochu napjatá atmosféra, protože někdo z vašich blízkých je nemocný. Snažte se mu spíše pomoci, než abyste vyvolávali pocit viny.

Na pracovišti si můžete ušetřit práci, pokud začnete používat nové technologie.

Štír

Vyhněte se špatným návykům, jako je kouření nebo alkohol. Abyste toho dosáhli, budete muset změnit některé své zvyky, jako je například návštěva míst, které vás k těmto závislostem vedou.

Utrácíte více peněz, než kdy dříve za zábavu. Nenechte své peníze vytékat z rukou jen tak. Snažte se uspořit nějaké peníze navíc.

V zaměstnání budete mít příležitost využít naplno svůj talent. Díky tomu budete vzdorovat všem problémům a můžete dosáhnout postupu v kariéře.

Střelec

Mohou vás postihnout zdravotní potíže týkající se bolestí kloubů, hlavy či zažívání. Budou natolik nepříjemné, že se konečně rozhodnete něco s tím udělat. Začněte změnou svých stravovacích návyků, dostatečně pijte a pohybujte se.

Pokud použijete svůj talent správným způsobem, můžete tak vylepšit svou finanční situaci.

V zaměstnání vás žádné úspěchy nečekají. Zřejmě budete muset několikrát odejít dříve, než je u vás zvykem.

Pro zlepšení vztahů v rodině si otevřete rodinné album a zavzpomínejte na staré dobré časy.

Kozoroh

Konečně se vám podaří uvolnit se ze sevření stresu. Díky tomu můžete slavit úspěch ve všech činnostech, do kterých se pustíte. Uvolněná mysl vede k dobrému soustředění a k motivaci udělat něco více pro své zdraví.

I když jste mohli zlepšit svou finanční situaci, uvědomujete si, že to tak nemusí být napořád. Odkládejte si nějaké peníze navíc. Jen tak dál! Můžete se rozhodnout i pro nějaké bezpečnější investice.

Můžete mít pocit, že nikdo z vaší rodiny ani přátel nerozumí vašim potřebám. Pochopte, že je třeba provést změnu sami v sobě, než abyste měnili ostatní.

V zaměstnání se věnujte pouze tomu, co je spojeno s vaší prací. Hrozí, že budou odhaleny nějaké aktivity, které na pracoviště nepatří.

Vodnář

Pokud vám připadá, že jíte ty samé pokrmy dokola, zkuste si zakoupit nová koření. Uvidíte, že si své pokrmy dokážete znovu užívat. Nezapomeňte, že některá koření mohou být prospěšná i pro vaše zdraví! Pokud vás trápí nějaký neduh, najděte si, které koření projevy zmírňuje.

Jestliže máte pocit, že se vám smůla lepí na paty, nevzdávejte se. Vytrvalost se vyplatí. Navíc se o sobě můžete něco nového naučit.

Pokud jste utráceli bez rozmyslu, můžete tento týden pocítit nedostatek financí. Konečně pochopíte, jak máte správně hospodařit s penězi.

Někdo z rodiny se vám svěří se svým tajemstvím, což u vás ale může vyvolat větší duševní stres.

Ryby

Na své zdraví se příliš spoléhat nemůžete. Je načase podpořit svůj imunitní systém. Každý problém konzultujte s lékařem, zbavíte se ho mnohem rychleji.

Tento týden se mohou objevit potíže spojené s penězi. Pravděpodobně bude třeba opravit něco důležitého. Bez půjčky to pravděpodobně nezvládnete.

V zaměstnání dostanete spoustu příležitostí, jak se posunout vpřed. Zmeškat čas doma maroděním se tedy rozhodně tento týden nevyplatí. Poučte se z minulých chyb.