Krása a módaMóda

Vyhlašujeme nejlepší zimní doplněk do mrazivých teplot, máte ho?

Vyhlašujeme nejlepší zimní doplněk do mrazivých teplot, máte ho?

Vzpomínáte na rok 2012 kdy internetem a snad každým módním časopisem prolétla fotografie Lennyho Kravitze, který oblékl opravdu velkou hnědou šálu? Tak právě oversized šála se stává tím nejlepším zimním doplňkem, který prostě musíte mít!

Jak velká šála je velká šála?

Standardní obdélníková šála měří kolem 25 x 140 cm. Zatímco oversized šála měří od 30 do 75 cm na šířku a do 210 a 250 cm na délku. A právě díky svým velkým rozměrům můžete se stylizací oversized šály experimentovat dle libosti! A proč je vlastně tak populární?

Oversized šála je všestranná

Oversized šálu lze nosit na nespočet způsobů, což vám umožní experimentovat a vytvářet outfity, které vyhovují vašemu osobnímu stylu. Ať už dáváte přednost ležérnímu přehozenému vzhledu, nebo strukturovanějšímu vzhledu, možnosti jsou neomezené.

Velká šála vás zahřeje a je pohodlná

S nízkými teplotami je oversized šála dokonalým způsobem, jak zůstat v teple a pohodlí. Bývá totiž vyrobena z měkkých a plyšových materiálů, poskytuje další izolační vrstvu a zároveň dodá vašemu oblečení nádech luxusu.

Šála jako výrazný akcent

Oversized šála je díky své nadměrné velikosti ozdobou každého outfitu. Vašemu vzhledu dodá vizuální prvek, který přitahuje pozornost. A krom toho, pokud chcete dodat vašemu outfitu šmrnc, není lepší doplněk než pohodlná šála.

Šálu zaviňte nebo zauzlujte

Jedním z nejjednodušších a zároveň nejšikovnějších způsobů, jak nosit oversized šálu, je jednoduše si ji omotat kolem krku. Tento klasický styl vás nejen zahřeje, ale také dodá vašemu celkovému vzhledu nádech elegance. Ať už ji přeložíte napůl a obtočíte kolem ramen nebo stočíte do volného uzlu, okolí okouzlíte za všech okolností.

Přehoďte si ji přes ramena

Chcete-li vzhled inspirovaný boho, šálu přehoďte jen přes ramena. Tento nenáročný styl dodá vašemu outfitu dramatický nádech a zároveň vás udrží v pohodlí a stylové za všech okolností!

Vyzkoušejte kouzlo pásku

Pokud chcete zvýraznit linii pasu a vytvořit strukturovanější outfit, zkuste oversized šálu přepásat. Jednoduše si šálu omotejte kolem ramen a v pase ji sepněte širokým páskem. Mimochodem právě široké pásky jsou letos ohromným hitem! Šálu můžete přehodit přes jedno rameno a zastrčit ji pod přední a zadní část, nebo ji přehodit kolem obou ramen a sepnout vepředu.