Horoskopy

Vychytralá znamení zvěrokruhu: na tato 3 si dejte pozor!

Vychytralá znamení zvěrokruhu: na tato 3 si dejte pozor!

Vychytralost je všeobecně považována za negativní vlastnost. Vychytralí lidí neváhají své okolí využívat k vlastnímu prospěchu, manipulují a ohýbají realitu tak, jak se jim právě hodí. Vychytralost není chytrost. Není to inteligence. Ani nic, o co bychom měli usilovat. Vychytralým lidem není třeba jejich schopnosti závidět. Ba naopak. Někteří jsou zkrátka vychytralejší než jiní a může za to i postavení nebeských těles v době jejich zrození. Jaká tedy jsou vychytralá znamení zvěrokruhu?

Štír

Štíři bezpochyby vládnou tomuto řebříčku. Umí si lidi omotat kolem prstu, a ne vždy k tomu používají férové způsoby. Lež pro ně není cizí slovo a nezdráhají se ji zneužít pro vlastní prospěch. Jen málokdy se potýkají s výčitkami svědomí. Naopak jsou schopní sami sebe přesvědčit o své vlastní pravdě. Žijí v realitě, kterou si vytvořili. Jsou inteligentní, ale svou chytrost nepoužívají správně.

Vodnář

Vodnáři bývají často považováni za podivíny. Nelžou proto, že by chtěli lží někomu uškodit, ale často jen proto, že se nudí. Vytvářet neexistující realitu je pro ně zábavné hobby, a fakt, že tím dostávají své okolí do úzkých je příliš netrápí. Jsou schopní sami sebe přesvědčit o své pravdě, a o totéž se snaží i u ostatních. Vodnáři velmi inteligentně manipulují s lidmi kolem sebe jednoduše proto, aby se kolem nich něco dělo. Co naplat, že ubližují?

Blíženci

I Blíženci patří mezi řádně vychytralá znamení. Jsou excelentní lháři a nechybí jim ani potřebný intelekt. Často ani oni sami přesně neví, čeho chtějí svými hrami dosáhnout. Často jim jde víc o proces než o výsledek. Blížence baví sledovat, jak jiní trpí v situacích, do nichž je dostali. Jsou typičtí pro svoji dvojitou osobnost. Jednou tváří se na vás smějí, zatímco druhá připravuje plán, jak vás srazit na kolena. Dejte si na ně raději dobrý pozor!