Krása a módaMóda

Vybíráme v Pepco: 5 tipů co koupit na zimu 2023 za skvělou cenu

Vybíráme v Pepco: 5 tipů co koupit na zimu 2023 za skvělou cenu

Řetězec obchodů Pepco s levným oblečením, potřebami pro domácnost či hračkami se dlouhodobě těší přízni českých zákazníků. Na našem území funguje více než 200 jeho prodejen do nichž míří lidé po celý rok. Velmi oblíbené je ale také sezonní zboží. Platí to především před nejoblíbenějšími svátky v roce, před Vánoci. Jaké vánoční a zimní produkty stojí tedy letos za koupi?

Vánoční mikina pro mladé slečny

V regálech obchodů Pepco najdete celou řadu oblečení s vánočními, nebo zimními motivy. Pro svou dceru, nebo vnučku můžete vybrat třeba červenou mikinu se sněhovými vločkami a nápisem „Let it snow“. Zimní atmosféra z této mikiny přímo srší. K dostání je ve velikostech 134-170, materiálem pro výrobu byla z 80 % bavlna v kombinaci s 20 % polyesteru. Cena mikiny je potom příjemných 200 Kč. S takovou mikinou se slečna nemusí bát jít ani ke stromečku. A broukat si u toho může klasický zimní hit Franka Sinatry. Let it snow, Let it snow…

Zimní pouzdro na lahev

Plánujete si vzít na svou zimní procházku nápoj ve skleněné lahvi? Pořiďte si na ní pletené vánoční pouzdro. Jako tepelná izolace bude fungovat sice jen omezeně, lahev vám ale může alespoň trochu ochránit při jejím pádu a především: je to krásná dekorace navozující tu správnou vánoční atmosféru. Pouzdro je ozdobené motivem vánočního trpaslíka a rozměry má 29×13 cm. Lahve v takovém pouzdře se neztratí ani na vánočním stole. S cenovkou 60 Kč se jedná o hezkou vánoční dekoraci.

Dóza na cukroví

Nemáte kam dávat upečené vánoční cukroví? Anebo jej máte uskladněné bez problémů, ale přemýšlíte, jak jej dát rodině k dispozici, aby si ho mohli brát podle chuti, a přitom bylo v uzavíratelné nádobě? Potom je pro vás skvělou volbou dolomitová dóza na cukroví v podobě vánoční perníkové chaloupky. Dóza má objem 1,3 litru a kromě toho, že bude sloužit pro skladování cukroví, bude také pěknou dekorací na vánočním stole. Dóza stojí 200 Kč. 

Dekorace s LED světýlky

Přemýšlíte, čím si ozdobit v zimě a před Vánoci stůl, poličku, nebo jinou část bytu? Zkuste třeba keramickou dekoraci v podobě stromku a veselého sněhuláka. Stromek září díky LED světýlku a vykouzlí vám doma tun pravou vánoční atmosféru. Druhou variantu představuje podobný stromek, kterému ale dělá tentokrát společnost Santa Claus. Dekorace se v Pepcu prodává za 120 Kč. 

Sada vánočních ručníků Mickey Mouse

Chcete si vykouzlit vánoční atmosféru i v koupelně? Potom jsou pro vás určeny ručníky s vánočními motivy v kombinaci s oblíbenými hrdiny filmů Walta Disneye. Zvláště vaše děti z nich budou určitě nadšené. Ručníky se prodávají v sadě po dvou, větší z nich má rozměry 50×70 cm, menší potom 30×50 cm. Ručníky jsou vyrobeny z 95 % bavlny a jsou měkké i dostatečně savé. Sada dvou ručníků stojí 250 Kč.